Menu

Yandex Üye Olma Resimli Anlatım

Para kazanma rehberi

Yandex arama motoruna ile ilgili bu konumuzda Yandex üye olmayı anlatacağım.Yandex arama motoru ilgili olarak bir önceki konum olan Kısaca Yandex Arama Motoru yazımıda incelemenizi öneririm.

Yandex hesabı almak için internet adres çubuğuna http://www.yandex.com.tr/ adresini yazıyoruz aşağıdaki gibi bir Yandex ana sayfası karşımıza çıkıyor.Buradan kırmızı okla belirtiğim yere E-posta hesabı al sekmesine tıklıyoruz.

Yandex Üye Olma Resimli Anlatım


Yandex Üye Olma Resimli Anlatım

---Google Kazançları Affiliate Satış Ortaklığı

---Goomass İle Twıtter Eğitimi

---Para Kazanmanın Yeni Adresi FaceBook Para Rehberi

---SEO İçin En Değerli Eğitim Seti GooMass

Aşağıdaki gibi bir sayfa karşımıza çıkacaktır bu sayfada Ad,Soyad,Kullanıcı adı kısımlarını dolduruyoruz,burada önemli olan kullanıcı adı kısmıdır bu kullanıcı adı aynı zamanda email adresiniz olacaktır.Kullanıcı adınızla ilgili daha önce bir kayıt olunmuşsa size çeşitli önerilerde bulunuyor isterseniz bu önerilerden birini seçebilir veya kullanıcı adınızı kendiniz belirleyebilirsiniz.İşleminiz bittikten sonra ileri tuşuna basınız.

Yandex Üye Olma Resimli Anlatım
Aşağıdaki gibi bir sayfa karşımıza çıkar bu ikinci kısımda şifre işlemleri ve güvenlik sorusu kısımlarını doldurduktan sonra,Alternatif e-posta ve cep telefonu kısımlarını doldurup doldurmama tercihi size kalmış zorunlu değil ama doldurmak doldurmak güvenlik açısından iyi olur.Verilen güvenlik kodunu yazarak Kaydol tuşuna basıyoruz kayıt işlemi bitmiş oluyor.

Yandex Üye Olma Resimli Anlatım

Son işlemden sonra Yandex kullanıcı ana sayfası karşımıza geliyor,Tebrikler, kayıt işlemi başarıyla tamamlandı! Diye bir yazıyla sizi tebrik ederek işleminiz bitmiş olur.

Yandex Üye Olma Resimli Anlatım

Yanex Üye Olmayı Resimli Anlatım,Yandex le ilgili olarak anlatacaklarım şimdilik bukadar dır.Bir sonraki konum Yandex SEO ilişkisi üzerine olacaktır.Bu konu ile ilgili görüşleri olanlar lütfen yorum kutusuna yorumlarını yazsınlar.

---Kısaca Yandex Arama Motoru

---Yandex İndeksin SEO İçin Önemi

---Yandex'de SEO YAPALIM


Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Yandex Üye Olma Resimli Anlatım "

Önerilen Yazı
×