Menu

Yeni Google Pagerank Yükseltme Taktikleri

Para kazanma rehberi
PageRank Nedir? PageRank Nasıl Ölçülür?
Pagerank site değeri yada sayfa sınıfı anlamına gelir,sitenin önem ve kalitesini ölçen Google nin link analiz teknolojisidir.


Sitesinde kaliteli özgün yazıları olan ve kopyala yapıstır yaparak makaleler yazmayan siteler rakiplerinden daha yüksek bir pagarank’e sahip olurlar.Kısaca PR olarak kullanılmaktadır. Google'ın bir sayfaya 1 0 ile 0 arasında verdiği bir değerdir. Bir sitenin farklı sayfaları farklı PR'le değerine sahip olabilir.PR si yeksek site sayfalarına site içindeki makalelerden lik vermek SEO açısından etkili olur.


Yeni Google Pagerank Yükseltme Taktikleri


Pagerank nasıl hesaplanır;bir sayfaya gelen ve giden linkler ile linklerin geldiği sayfaların kalitesi içerik analizi mantığıyla hesaplanır, unutmamak gerekir ki google nin kurucuları matematik mezunlarıdır yani istatistikleri iyi yaparlar.

Burada önemli noktalardan biri sitenin Backlink yapısıdır kaliteli PR si yüksek birkaç link site için önem arz eder. Ancak link değişimi veya sürekli backlink satın alarak PageRank değerini arttırmaya çalışmak kandırmaca olduğu için site kalıcı olarak biryerlere gelemez.Backlik ve link değişimleri az ve öz olmalıdır kaliteli birkaç tane yeterlidir.

SEO açısından PageRank nedir?

Benim gibi PR si 0 olan siteler üzülmesinler bu PR aynı zamanda adil şeylerde yapar,nasılmı hernagi bir anahtar kelime ile arama yapıldığında, PR değeri sıfır olmasına rağmen ilk sayfalarda ilk sıralarda yer alan siteleri görmek mümkündür.Yani burda açıklamak istediğim PR için önemli olan sitenin link analizidir yani sitenin içeriğiyle ilgili herşey önemlidir.Bir yani daha,arama motorlarının ve okuyucuların ihtiyaçlarına cevap veren kaliteli bir sayfa da, PR değeri sıfır olsa bile ilk sayfada yeralır.

gelecek pagerank, google pagerank, Pagerank, pagerank check, pagerank checker, pagerank ekle, pagerank kontrol, pagerank nedir, pagerank yükseltme, pagerank ölçer, pagerank ölçme, seo,

PR nin,sitesinde SEO çalışması yapanlar için önemli bir yönü vardır aynı içeriğe sahip rakiplerin PR si yüksekse ilgili sitelerin konuları ile alakalı,kaliteli backlinklere sahip olduğu anlaşılır bu da SEO cular için fırsat oluşturur.Yapılacak şey ise Alexa yı kullanmak siteyi analiz etmek sitenin Backlink aldığı kaliteli sitelerden backlink almaktır.

Konuyu özetlersek;en önemli nokta site içeriğiyle uymlu alalan adı,backlink,içeriğe uygun özgün makaleler vede SEO çalışmalarının yapılması Pagerank yani Google açısından bir bütünlük arz ettiği için değerlidir.Herşey Google için….Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Yeni Google Pagerank Yükseltme Taktikleri "

Önerilen Yazı
×