Menu

4 Adet Önemli İnternetten Para Kazanma Kitabı

Para kazanma rehberi

Birçok blog yazarının ortak sorunları
1. Blog için gerekli altyapıyı bilmemek
2. Ziyaretçilerin değerlendirmeleri ve yorumları hakkında nasıl hareket edeceklerini bilmemek
3. Para kazanmak istiyorlar  ama,Google Adsense’yı nasıl kullanılacağını bilmemek
4. Ne hakkında nasıl yazacaklarını bilmemek ve daha sayılamayacak bir çok problem vardır.


4 Adet Önemli İnternetten Para Kazanma Kitabı


Blogunuzdan para kazanmak için önemli ipuçları

Blogdan para kazanmak çok zor değildir. Küçük ölçekli kişisel blogunuzdan bile para kazanabilirsiniz. Blogunuzda reklam yapmanın ve para kazanmanın çok eğlenceli ve tatmin edici olduğunu göreceksiniz. Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ siteleri işinizi daha da kolaylaştıracaktır. Blogdan reklam yaparak para kazanmanın çok eğlenceli olduğunu göreceksiniz.

1-Seo Efendisi Kitabı

4 Adet Önemli İnternetten Para Kazanma Kitabı

Arama motorları robotlarını kullanarak web sitelerini düzenli bir şekilde tararlar.Bu robotlar siteleri içeriğine göre kategorize edip sıralamaya alırlar.Site içeriği belli bir anahtar kelime grubuna göre dizayn edilmişse ve içerik olarak hazırlanmış makaleler bu anahtar kelimelere uygunsa siteye bol artılı puanlar verirler.SEO bir sitenin en temel kurallarıdır.Bu kurallar site tasarımını bilmeyenler için biraz sıkıcı vede çok kapsamlı bir konudur.İşte SeoEfendisi adlı kitap arama motorları,site içi ve site dışı seo ile ilgili en iyi bilgileri veren kitaptır.Kitabın ayrıntılı tanıtımının yapıldığı adrese Burdan ulaşabilirsiniz.

2-FaceBook Para Rehberi

4 Adet Önemli İnternetten Para Kazanma Kitabı
Dünya’da FaceBook benzeri sosyal medyaları en çok kullanan ikinci ülke Türkiye’dir. Şirketlerin milyonlarca dolarlık bütçeler ayırdığı sosyal medya pazarlaması,birkaç sene içinde Türkiye’de de büyük bir sektör haline geleceğe benziyor.İnternette yeni bir kariyer arayışında olanlara,e-broker olarak kendi işinin patronu olmak isteyenler için en iyi kaynak FaceBook Para Rehberi dir.FaceBook’u dünyanın en büyük pazarı,buradan aylık onbinlerce dolar evinizde bilgisayar başında oturarak kazanma stratejilerinin anlatıldığı kitabın ayrıntılarına Burdan ulaşabilirsiniz.

3-Google Kazançları Affiliate Satış Ortaklığı Kitabı

4 Adet Önemli İnternetten Para Kazanma Kitabı

Google Kazançları Affiliate Satış Ortaklığı,internetten para kazanma,internetten satış yapma sistemini en ince detaylarına kadar a dan z ye öğretildiği,kaynakları ile beraber detaylı inceleyen alanında yazılmış ilk Türkçe kitaptır.Kitabın  en önemli özelliği son derece anlaşılır bir dille, resimli anlatımlarla, karmaşık terimler kullanmadan kullanılan yabancı terimlerinde ne anlama geldiğini açıklayarak herkesin anlayabileceği bir dille anlatılmasıdır.Google Kazançları Kitabında Bazı Konu Başlıkları.Bu kitapta en yüksek komisyonlu ve en çok talep gören ürünleri bulabilmemizi sağlayacak bilgiler sunuluyor.Kitabın ayrıntılı tanıtımının yapıldığı adrese Burdan ulaşabilirsiniz.


4-Goomass internette Pazarlama Eğitim Seti


İnternetten ürün tanıtımları ile komisyon kazanma sistemi olan,online satış ortaklığı sistemini (Affiliate Marketing).Bu sistem ile bilgisayarı ve internet bağlantısı olan herkesin para kazanabileceği bir sistemdir.Ürünlerinizi ücretli reklamcılık ağlarında reklam vererek veya para harcamadan,ücretsiz blog açarak,site kurarak bu blog ve sitelerde yazacağınız yazılarla ürünü tanıtabilir ve bu tanıtım yazılarına size verilen ürün satış ortaklığı linkini koyarsınız. Sitenize ziyaretçi geldiğinde sayfanıza koyduğunuz bu linke tıklayarak ürünü satın alırsa siz de gerçekleşen bu satın alma işleminden satış komisyonu para kazanırsınız. Kitabın ayrıntılı tanıtımının yapıldığı adrese Burdan ulaşabilirsiniz.


Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

4 yorum ''4 Adet Önemli İnternetten Para Kazanma Kitabı"

YORUM EKLE
 1. bu kiitapların içinden bence en kalitelisi Goomass ben aldım öneririm

  YanıtlaSil
 2. Bence hepsi değerli sitelerini inceyeyince karar verirsiniz

  YanıtlaSil
 3. Facebook alanında ilk Türkçe kitap öneririm,çok drğerli bilgiler içeriyor

  YanıtlaSil
 4. Elektronik,yani e-kitaplar Türkiye de yeni yeni yayılıyor kitap elektronik olunca elde somut birşeyler olmayınca biraz caydırıcı geliyor insanlara oysaki çevre dostu hiç yıpranma olmayan bu e-kitapları herkezin kullanması gerekir

  YanıtlaSil

Önerilen Yazı
×