Menu

Google Deposu Drive Nasıl Kullanılır

Para kazanma rehberi

Google Drive özellikleri,Pekçok site dosyalarınızı internette sunmanızı sağlayan online depolama hizmeti vermektedir,Google da depolama hizmeti verdiği servisi Drive dir.SEO Mektebi olarak sizler için Google Drive tüm özelliklerini anlatmaya çalıştık umarım faydalı olur.

Google Drive diğer depolama servislerine benzerliği çok fazladır,örneğin dosyaları klasörlere ayırmak gibi ayrıca da küçük bir proğramı sayesinde Google Driveı bilgisayarımızın masa üstüne kurabiliyoruz dosyalarımıza hızlı erişim açısından iyi oluyor.15 gb üçretsiz kullanım alanı sunuyor istediğimiz dosyaları yükleyebiliriz.Tabi ücretini ödeyerek bu kapasiteyi artırabiliriz.
Google Drive’nin dünya geneli kapasite artırım ücretleri 25GB: Aylık 2.49 dolar,100GB: Aylık 4.99 dolar,1TB: Aylık 49.99 dolar’dır.16TB var bunu doldurmaya insanın ömrü yetmez.

Google Drive hesabına giriş yapmak için gerekli olan Gmail hesabınızın aktif olması lazım,Gmail hesabı açtıktan sonra bu  https://drive.google.com  hesaptan Google Drive hesabına kullanıcı adı ve şifrelerinizi yazıp giriş yapabilirsiniz veya Gmail hesabına girdikten sonra Google ana sayfasından en üstte bulunan Drive sekmesine tıklayarakta giriş yapabilirsiniz.İlk girişte kullanımla ilgili küçük bir video izleyebilirsiniz.

---Bütün Detaylarıyla Dropbox Dosya Yükleme ve Paylaşma

---Tüm Detaylarıyla Yandex Depolama Alanı

---Bütün Detaylarıyla Microsoft OneDrive Depolama Servisi

---Google Drive Blogger'da JavaScript Dosyaları Yayınlama

---Google Drive Kullanarak Blogger'da CSS Dosyaları Yayınlama
google, Google Drive, google drive kayıt olma, Google Drive nasıl kullanılır, google drive nedir,

Google Drive uygulaması PC,Mac ve Android cihazlar için uyumludur. İlerleyen zamanlarda iPhone ve iPad için de uygulamalar kullanıcılara sunulacak.Google Drive Android uygulamasına ulaşmak için Google Play Store Google Drive tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Google Drive Öne Çıkan Özellikleri Neler?
Genelde ofis proğramları sayesinde sunularımızı word belgelerimizi hazırlarız artık bu proğramları bilgisayarımıza kurmamıza gerek yoktur internet ortamında Google Drive sağladığı imkanlarla bunları hazırlayıp blog sitelerinde veya sitelerimizde çok rahat bir şekilde yayınlayabiliriz.


Google Drive’ın Özellikleri;Google Drive’a yüklenen resimlere etiketleme yapılabilir,bu ne sağlar bize resimleri bulmada sadece resmin ismini yazarak bulunmasını sağlar.
Google Drive en önemli özelliği  25′ten fazla değişik dosya türünde çalışma imkanı sağlıyor olmasıdır, örneğin döküman hazırlama,sunum hazırlama,form sayfaları hazırlama bu form sayfasında aynı zamanda siteler için iletişim sayfalarıda hazırlanabilinir.

Google deposu Drive nasıl kullanılır

Yüklemiş olduğunuz dosyaların içinde aramak istediğiniz kelimeyi Optik Karakter Tanıma özelliği sayesinde bulmak kolaylaşmıştır,yüklemiş olduğunuz dosyaları tarıyarak bizlere en net sonuçları veriyor.
Google Drive ile doğrudan çeşitli web uygulamalarından dosya oluşturun, kaydedin, açın ve paylaşın.Google Drive yalnızca dosyalarınızı depolamaktan fazlasını yapmanızı sağlar. Dosyalarınızı herhangi bir cihazdan tam olarak istediğiniz kişilerle paylaşabilir ve onlarla birlikte düzenleyebilirsiniz.

Gmail 
Büyük boyutlu e-posta eklerine veda edin. Gmail’de Google Drive’dan bir bağlantı gönderdiğinizde herkes aynı dosyayı ve aynı sürümü otomatik olarak alır.

Google Drive’daki resimleriniz Google+’da anında kullanılabilir olur. Böylece yalnızca bir tıklama ile çevrelerinizle paylaşımda bulunabilirsiniz.

---Google Kazançları Affiliate Satış Ortaklığı

---SEO İçin En Değerli Eğitim Seti GooMass


Doküman oluşturun ve ortak çalışın
Her gün kullandığınız ürünlerle daha iyi bir biçimde çalışın
Güçlü arama
Her şeyi görüntüleyin
Google Drive ve en sevdiğiniz uygulamalar
İstediğiniz gibi paylaşın
Bir tartışma başlatın
Zamanda geriye gidinGoogle deposu Drive nasıl kullanılır

Ayrıca Google Drive Appel veya Android işletim sistemine uygun olan telefonlara aşağıdaki adreslerden biri ile ulaşarak yükleyebilirsiniz.

 Google Drive Uygulamasını İndir


Google deposu Drive nasıl kullanılır
https://itunes.apple.com/us/app/google-drive/id507874739?mt=8

Google deposu Drive nasıl kullanılır

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.docs


Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

4 yorum ''Google Deposu Drive Nasıl Kullanılır"

YORUM EKLE
  1. nihayet istediğimi buldum teşekürler SEO Mektebi

    YanıtlaSil
  2. Googlenin özelliklerini öğrenmenin sonu yok verdiğiniz bilgiler gerçekten çok kaliteli

    YanıtlaSil
  3. Google drive a fotoğrafları falan yüklerken internet paketinden gidiyor mu?

    YanıtlaSil

Önerilen Yazı
×