Menu

Blog İçin SEO ve Düzenli İçerik Eklemenin Önemi

Para kazanma rehberi
Düzenli İçerik ve SEO,Son olarak, blog yazarak para kazanan insanların başarıya ulaşmalarının en önemli etkeni budur. Düzenli olmaları onları mutlak kazanca ulaştırmıştır.

Bloklarda düzenli içerik yayınlarken,içerik bir konu üzerine odaklanmalıdır,ziyaretçilerin rahatlıkla istediklerine ulaşabilecekleri bir site tasarımı olmalıdır,sayfa yükleme zamanı kısa olmalıdır,ziyaretçiler için hatırlanabilir olmalıdır,site reklam çöplüğüne dönüşmemelidir,site her tarayıcıya uygun olmalıdır,site tasarımda iyi renk seçimi yapılmalıdır,yazıların okunulabilirliği kolay olmalıdır,önemli konuları göz önünde tutulmalıdır. 


Blog İçin SEO ve Düzenli İçerik Eklemenin Önemi


---Sadece SEO İpuçları-1


Makalelerinizi birbirine bağlayın;yeni makalelerinizi eski makalelerinize bağlayarak eski makalelerinize hayat verebilir ve ziyaretçilerinizin tüm makalelere kolaylıkla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Blog ziyaretçileri;yeni ziyaretçilerinizin karşısında işinizde kim olduğunuzu gösteriniz. Bu yöntem bloğunuza ziyaretçi çekmek için harika bir yoldur. 


---Sadece SEO İpuçları-2


Yorum ve epostalarınızı cevaplayın;ziyaretçilerinizin yorumlarını ve epostalarını cavaplamaya zaman ayırın. Ziyaretçilerinizle devamlı etkileşimde olun.
Bağ kurun: ziyaretçilerinizle aranızda bağ kurun;ziyaretçilerinizle bağ kurmanın anahtarı onlarla tweetler, linkler vb. aracılığıyla ilgilenmektir. 


---SEO İçin En Değerli Eğitim Seti GooMass

---25 Seo Stratejisi

Pozitif ve samimi olun,insanlara karşı ifadelerinizde her zaman pozitif ve samimi olun. Bu şekilde ziyaretçilerinizin size karşı bir güven oluşturabilirsiniz.Google düzenli güncellenen siteleri sever.Yeni algoritmasında buda resmi olarak açıklanmıştır. Kendine bir düzen belirleyip arayı fazla açmayacak şekilde haftanın belirli günlerinde içeriklerini girebilirsin veya hergun düzenli olarak 1 yazı yazarak rakiplerini çok kısa bir sürede sollayabilirsin.Blog için SEO nun en önemli faktörü budur.

Blog yazarlığında en önemli SEO teknikleri, özgün yazı, link değişimi, etiketler, anahtar kelimeler ve başlık etikletleridir. Bunların SEO bakımından çok önemli olduğunu herkes bilir. Ancak bunların işe yaraması için daha önemli bir şeyi atlıyorlar.O da nedir ?diye soracak olursan tabi ki düzenli içerik eklemektir.


Bloguna düzenli içerik eklemenin önemi, blog için SEO'nun destekleyici bir öğesidir.Hatta düzenli yazı ekleyen bir blog,sağlam backlinkler almış bir siteden google sıralamarında daha üst sırada çıkabilir.

Bloğunuzu arama motorları için optimize edin;bloğunuzun seo ayarlarını (başlıklarını, açıklamalarını, anahtar kelimelerini, resimlerin alt tagını vs.) iyi ayarlayın. Bloğunuzu W3C standardına uyumlu hale getirmeye çalışın. Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Blog İçin SEO ve Düzenli İçerik Eklemenin Önemi "

Önerilen Yazı
×