Menu

Kaliteli Seo Dostu Özgün Yazı ve Blok Yazarlığı

Para kazanma rehberi
Google'ın Yeni Algoritmasında özgün yazı bulunan siteler ön plana alınarak, spam içerikli siteler iyice gerileyerek kaybolacak.Bu nedenle bu yeni algoritmada özgün yazı yazmak şart oldu.Aşağıdaki makalemde blokçuların ortak sorunu olan özgün yazı bulmak için birkaç tavsiye de bulunacağım.

Özgün yazı bulmak aslında kolay ama araştırmayı bilmek ve hayal gücünü kullanmak gerekir. Ertesi gün ne yazacağını rahat kafayla düşünürsen emin ol bir anda 5 – 6 tane konu birden bulabilir ve kafanda o yazıları tasarlayabilirsin. 

Bulduğun konuları istersen bir yere not alabilirsin ya da wordpress kullanıyorsan hemen yazıp yayınlama süresini ertesi güne veya istediğin bir zamana ayarlayarak yazının istediğin zaman yayımlanmasını sağlayabilirsin. Böylelikle bir günde yazabileceğin yazıları ertesi güne bırakmak istemiyorsan zamanlamayı kullanarak düzenli ve güncel olabilirsin. Buda Google için çok önemli bir etkendir.

Kaliteli Seo Dostu Özgün Yazı ve Blok Yazarlığı


---Para Kazanmanın Yeni Adresi FaceBook Para Rehberi

---SEO İçin En Değerli Eğitim Seti GooMass

Düzenli ve Güncel olmak,özgün yazı kadar ve google sıralamaları bakımından önemi oldukça büyüktür. Google, düzenli, güncel, özgün blokları sever.Özgün yazı yazarken, mümkün olduğunca imla kurallarına uygun olmaya çalışın. Dikkat çekici ve yararı olduğunu düşündüğünüz yazılarda blogunuzun kalitesi için önemli bir etken olacaktır. Özgün yazı bulamıyorum, tıkandım, tükendim, bittim… diye üzülmene gerek yok. Etrafına bakmayı dene. Seninle aynı konuda olan bloklara gir, gez, oku, araştır ve o bloklardan konu edineceğin yazıları kendine göre uyarlayarak hem özgün yazı yazmış olursun hem de yeni yeni bilgiler öğrenmiş olursun.

Google arama sayfasında sitenizin anahtar kelimelerine uygun kelimeleri yazarsanız google sizlere en çok aranan kelime veya cümleleri güncel olarak verir bunlara bakarak istediğiniz bir konuyu seçip makaleler yazabilirsiniz.


Örnek olarak aşağıdaki resimlere bakınız.blog kurma, blog siteleri, blog yazma, blogger, blogger özgün yazı yazma, blokta özgün yazı nasıl yazılır,

Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Kaliteli Seo Dostu Özgün Yazı ve Blok Yazarlığı "

Önerilen Yazı
×