Menu

Goomass İle Adwords Üzerinden İnternetten Para Kazanmak

Para kazanma rehberi
Bu yazımda Google Adwords’u anlatacağım. Affiliate marketing yönteminde önemli bir yere sahip olan Google Adwords ile satılan ürünlerin sayısı bir hayli fazla.

Google Reklamları,internet reklamcılığının en etkili ve geri dönüşümü en yüksek olan reklam araçlarından bir tanesidir.Google reklamlarının bu kadar önemli olmasının esas nedeni,hedef kitle ile bire bir eşleşen reklamların optimize edilebilmesidir.

Google Adwords‘u affiliate marketing haricinde sitesini tanıtmak isteyenler içinde oldukça kullanışlı bir Google hizmetidir.Çok önemli bir reklam aracı olan Google Adwords’a kayıt olmayı resimli olarak anlattığım bu yazıma da bakmanızı öneririm.

Goomass İle Adwords Üzerinden İnternetten Para Kazanmak

Ülkemizde yapılan web aramalarının en büyük payı Google sitesindedir.Buda Google arama sonuçlarında reklam yayınlatmanın ve bu reklamlar sayesinde odaklı olarak müşteri çekmenin önemini ortaya koymuştur.Adsense ve Adwords Google reklam sisteminin en önemli iki bileşenidir.Adsense reklam yayıncıları için Adwords ise reklamını yayınlatmak İsteyenler için hizmet vermektedir.

Satış ortağı olacağım ürünleri nereden bulabilirim diyorsanız ise,Affiliate marketing sisteminde Türkiyenin en iyi satış ortaklığı sitesi şuan için XTicaret’tir,sürekli eklenen yeni ürünlerle ve yeni özellikleriyle Türkçe affiliate ürünler bulabileceğiniz buradaki siteye de göz atmanızda fayda var.

Reklam verenlerin reklamları Adsense sayesinden kullanıcı ile buluşmaktadır.Türkiye’de ve dünyada en önemli Online reklam merkezi Adwords’dür.Diğer firmaların yüksek reklam fiyatlarına karşı düşük fiyat politikası,ziyaretçi başı ödeme,video,resim,flash,metinsel reklamlara olanak sağlaması bu sistemin önemli artı değerlerindendir.


Adwords üzerinden hemen hemen her gün uğradığımız Google’da arama bazlı açılan sayfalara anahtar kelimeler yardımıyla reklam yerleştirilebilmekte,ürününüzle ilgili yayın yapan ya da paylaşım yapan web sayfalarında banner ya da link olarak reklam verilebilmektedir.

---SEO İçin En Değerli Eğitim Seti GooMass

---Yeni Clickbank İçin En İyi Eğitim Seti GooMassAdwords sistemine de satmak istediğiniz ürünün iyi bir reklam çalışmasından geçesi gerekir.Özellikle Google sayfalarında konuyla ilişkili aramalar yapıldığında çıkan sonuçların Adwords reklam sisteminden verilen reklamları etkilediği ve sayfanın üstünde ve yanında Adwords üzerinden verilen reklamların yayınlandığı düşünülürse büyük bir öneme sahip oluyor Adwords reklam sistemi.


Google Adwords’a reklam erenlerin yaptığı en büyük hataların başında Affiliate marketing satış ortağı oldukları ürünün reklamını direk satış sayfasına yönlendirmeleridir.Oysa satış ortağı olan her reklam verenin kendilerine özgü bir sitesi olmalıdır bu sitelerine hem hit olarak katkı sağlar hem de diğer satış ortağı oldukları ürünleri de tanıtma fırsatı doğurur.

Bu gibi hatalara düşmemek ve Google Adwords hakkında yeterince bilgiye sahip olmak için Affiliate marketing satış ortaklığı sistemini ve Google Adwords ile hazırlanması gereken kampanya örneklerini tekniklerle öğreten GoomassEğitim Kiti veya Google Kazançları gibi siteleri inceleyerek bu konuda daha ayrıntılı ve faydalı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Goomass İle Adwords Üzerinden İnternetten Para Kazanmak "

Önerilen Yazı
×