Menu

Giriş,Gelişme,Sonuç ile Google Yazitörü Olmak

Para kazanma rehberi
Giriş gelişme sonuç başlığını neden kullandığımı anlamışsınızdır,bu okullarda bizlere öğretilen kompozisyon kurallarıdır. Yazitör Starter sizlere kompozisyonu Google’nin isteyeceği şekilde nasıl yazacağınızı ve Google Adsense Reklamlarından nasıl para kazanacağınızı detaylı bir şekilde anlatıyor.

Yazıtör Starter hakkında daha detaylı bilgiler almak için resmi sitesine "buradan" ulaşabilirsiniz.

Bu ilk başlarda çok zor gibi görünse de,alıştığınız zaman bir profesyonel edası ile yazı yazmanız mümkün.

Giriş,Gelişme,Sonuç ile Google Yazitörü Olmak

Yazitör Starter alternatif bir iş bir ek gelir değil eğer yapmak isterseniz ve azimli davranırsanız tam anlamıyla bir mesleki eğitim veriyor.

---Google Kazançları Affiliate Satış Ortaklığı

Yazitör,yazı yazarak para kazanan kişidir.Yani internetten,dergilerden ve gazetelerden aldığı bilgiler dahilinde kendi düşünceleri ile yazı yazan kişi anlamına gelmektedir.Konularda sınır yok ve güncel olan bütün konular ile ilgili yazıları kendi ifadeleriniz ile hiçbir şekilde başka kaynaklardan kopya olmayacak şekilde yazmak.

 Evinizde oturduğunuz yerden yazı yazarak para kazanırsınız.Yani siz günde ne kadar fazla yazabilirseniz o kadar çok kazanırsınız.

Yazı Yazarak Para Kazanmak isteyenlerin eğitim seti ile yazı yazarak para kazanacağınız bir platform ama nereye yazı yazılacak? hangi konularda yazı yazmak gerekiyor? Bu yazıları bize kimler verecek gibi aklınıza takılan sorulara cevabı Yazitör Starter Eğitimi seti ile bulacaksınız.

---Goomass İle Twıtter Eğitimi

---SEO İçin En Değerli Eğitim Seti GooMass

Ödemeyi kimler yapacak;ödemeler internet arama motoru devi olan Google tarafından bizzat yapılacak. Ödemeleri kendi adınıza belirlediğiniz banka hesap numarasına her ay düzenli bir şekilde alıyorsunuz.

İnternette yazdığınız yazılar, görseller tüm içerik google tarafından kaydediyor ve insanlar arama yaptıkları zaman bunlara ulaşabiliyorlar.İşte Google da bu içeriklerin karşılıklarını sizler para olarak banka hesabımıza yatırıyor. Yazitör Starter Eğitimi içinde bu konun detayları ile birlikte anlatıyor.

Kimler Yazitör olabilir;Yazıtörlük işini ev hanımları,öğrenciler,emekliler,masa başında çalışan memurlar,evden yapılacak bir iş arayanlar,internetten para kazanmak isteyenler herkes yapabilir.


Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Giriş,Gelişme,Sonuç ile Google Yazitörü Olmak "

Önerilen Yazı
×