Menu

En İyi SEO ve Arama Motorlarını Detaylı Öğrenme Yöntemleri

Para kazanma rehberi

Google Yahoo Bing gibi arama motorlarında üst sıralara çıkma ve kelime bazlı yükselmek için bazı faktörler vardır.

örneğin:organik ziyaretçi,backlink,yeni eklenen ürünler, kampanyalar,yeni eklenen konular haberler önemli faktörlerdir.SEO Efendisi kitabı SEO hakkında sizlere yeterli bilgi verecek en derli toplu kaynaktır.

Bir  siteyi ziyaret eden insanlar sitelerde aradığının fazlasını bulmak ister.Gördüğü içerik ne kadar fazlaysa o siteye gösterdiği önem de o kadar fazladır.


En İyi SEO Ve Arama Motorlarını Detaylı Öğrenme Yöntemleri


---SEO İçin En Değerli Eğitim Seti GooMass

---Bedava 13 SEO Anahtar Kelime Araçları

Eğer ilk girişinde bütün siteyi gezebiliyorsa siteye bir daha gelme gereği duymaz,fakat çok içerik varsa ve bir seferde bütün hepsini gezemiyorsa ziyaretçinin en kısa sürede yarım kalan ziyaretini tamamlamak için siteye tekrar gireceği kesindir.Bundan dolayı yeni siteler bol miktarda güncel içerik sitelerine eklemeliler tabi bunları hazırlayıp eklerken bilinçli kaynaklardan yardım alınırsa daha iyi olur,Türkiye’de SEO üzerine yazılmış en iyi kaynak şuan SEO Efendisi’dir. 

Organik ziyaretçi(yani google de bir kelime yazıldığında sizin siteniz o kelimede kaçıncı sayfada çıkar ve ziyaretçinin o kelimeyle sitenize tıklaması demektir) tek başına bir web sitesini bir kelimede çıkarma gücüne sahip değildir sadece tamamlayıcıdır örneğin;kelime bazlı yükselmelerde,alınan linkler,site içi yazılar ve ziyaretçiler sitenin kalıcı olarak faydasını görmesi için web siteleri İçin yazılmış Organik ziyaretçiyi artırma ipuçlarını veren SEO Efendisi kitabında çok daha detaylı anlatılmıştır.

---SEO ile Makale Yazma Sanatı

Sitemizin Seo seviyesini yükseltmek için en basit ama en önemli unsurlardan bir tanesi meta kodlarıdır,web sayfanızın anahtar kelimelerine (meta ame=”keywords”) ve açıklamasına (meta name=”description”) sayfanızın açıklamasının 160 karakteri aşmamasına özen gösterin,meta kodlarında sitemizle ilgili açıklama yaparak SEO seviyenizi yükseltebilirsiniz.Arama motorları site açıklamalarına oldukça önem veriyor. Sitemizin başlığı da sitemizin arama motorlarındaki yerini etkiliyor,unutmayınız ki birçok ziyaretçi siteyi arama motorunda adıyla arıyordur.

Anahtar kelimelerle sitemizin kimliğini yansıtan, sitemizin içeriğiyle
alakalı en çok aranan kelimeleri belirtmeliyiz,anahtar kelimelerinizin sitenizde hangi yoğunlukta kullanılması gerektiği çok önemlidir. Anahtar kelimelerinizi çok fazla kullanırsanız hem yazınızın okunabilirliği düşer hem de Google sizi Spam olarak tanımlayabilir. 100 kelimelik bir makale yazdıysanız anahtar kelimenizi 3 ila 6 arasında kullanmalısınız,kullandığınız anahtar kelimelerin yazı içindeki yoğunluğunu ölçen çeşitli araçlar vardır bunları googleden taratarak sağlayabilirsiniz. Keyword kelime seçiminde aynı kategoride yer alan diğer siteleri incelemek ve ona göre keyword'leri tanımlamak gerekir.

Web siteniz istediğiniz kelimelerde ilk sayfalarda yoksa,arama motorlarında istediğin kelimede çıkamıyorsa,ürünlerinizi tanıtamıyor ve satamıyorsunuz demektir. Yeni müşteri bulmak ürünlerinizi kolay tanıtmak istiyorsanız yapmanız gereken SEO Efendisi ile ziyaretçi sayısını artırmaktır

---Google Kazançları Affiliate Satış Ortaklığı

---Goomass İle Twıtter Eğitimi

Çok iyi bir site tasarlamış olabilirsiniz içeriği de son derece kaliteli, 
özgün, ve en çok aranan konulardan oluşuyor olabilir.Ama yinede siteniz 
arama motorunda alt sıralardadır.Sitemizin arama motorlarında alt sevi yelerde olmasının nedeni SEO seviyesinin düşük olmasından kaynaklanıyordur.SEO Efendisi kitabı SEO hakkında sizlere yeterli bilgi verecek en derli toplu kaynaktır.

---SEO İçin En Değerli Eğitim Seti GooMass

---Yeni Clickbank İçin En İyi Eğitim Seti GooMass

Web siteniz için özgün içerik oluşturmanız çok önemlidir, Google Panda algoritma güncellemesi sonrasında, özgün içerik konusu çok daha önemli hale gelmiştir yeni web sitesi olanlar bu konuda bir kez daha düşünmeliler.Özgün içerikleri aynen kopyalayıp sitenize aldığınızda, google bunu fark ederek, arama sonuçlarında ilk sayfalarda görüntülenmenize izin vermiyor. Yani kopya içerikle googleda yükselmek mümkün olmuyor. Böylece internetten para kazanmak için ihtiyacımız olan en önemli şeye, ziyaretçi trafiğine yeterince ulaşamamış oluyoruz.Siteniz için SEO nasıl yapılır bunu en iyi anlatan kaynak kitap SEO Efendisi kitabıdır

---Yandex İndeksin SEO İçin Önemi

Kopyala yapıştır yöntemiyle sitemize içerik oluşturmak çok kolaydır ama bu konuda çok önemli bir sorunumuz var,Google bu tür kopya içerikler için geliştirdiği google robotları kopya olan içerikleri hemen yakalıyor. Yani Google, özgün olmayan içerikleri kolaylıkla tespit edip arama sonuçlarında yükselmemize izin vermiyor. Bundan nasıl kurtulacağınızı anlatan en iyi kaynak SEO Efendisi kitabıdır. 

Seo Efendisi Kitabının İçeriği


Seo hakkında temel bilgiler
Seo terimleri ve açıklamaları
Seo Yazılımları ve Programları
A’dan Z’ye can alıcı seo teknikleri ve açıklamaları
Arama Motoru Optimizasyonu Başlangıç Rehberi
Seo ile başarı nasıl yakalanır
Ve buraya yazmadığımız daha pek çok konuyu kitabımızda bulabileceksiniz

Kitabın tanıtımının yapıldığı sayfaya ve kitabı alanlara hediye olarak verilen bonuslara Burdan ulaşabilirsiniz.


Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " En İyi SEO ve Arama Motorlarını Detaylı Öğrenme Yöntemleri "

Önerilen Yazı
×