Menu

XTicaret İnternetin Bütün Para Kazanma Yöntemleri

Para kazanma rehberi

İnternetten para kazanmak olarak bilinen  affiliate marketing sistemi artık Türkiye’de,E-kitap ve yazılım gibi, dijital ortamlarda kullanılabilecek benzer ürünlerin satış ve pazarlamasının gerçekleştirildiği, ülkemizdeki ilk ve tek internet platformudur XTicaret

Sizde sisteme üye olarak Kayıt İşlemi gerçekleştirerek ürün pazarlamaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.


Xticaret Sisteminde toplanan ürünlerden,belirlenen komisyon oranlarıyla istenilen ürünleri seçebilir ve satışını yapabilirsiniz. Satacağınız her bir üründen %30-% 75 arası kâr alabilirsiniz yani siz XTicaret‘e satış ortağı olarak kaydolup satış fiyatı 100 TL ve satış ortaklığı komisyonu %75 olan bir üründen, her satış için 75 TL kazanırsınız..Hazırlanan ürün listelerinden kendinize ait bir ürün grubu oluşturarak kısa sürede yüksek gelir hedefine ulaşabilirsiniz.
XTicaret İnternetten Bütün Para Kazanma Yöntemleri

---Google Kazançları Affiliate Satış Ortaklığı

---Goomass İle Twıtter Eğitimi

---Para Kazanmanın Yeni Adresi FaceBook Para Rehberi

Affiliate marketing yani internetten satış sistemini en güzel yönü ürün bulma derdiniz yok,stok derdiniz yok ,garanti derdiniz yok ,iade derdiniz yok sadece yapmanız gereken ürünü seçerek reklamını yapmak.

Dünyada bu işi yapan pekçok sistem ve bu işten zengin olmuş,bu işi meslek edinmiş bir çok insan var işte Xticaret ile internetten para kazanma sistemi Türkiye’de.Bu işe başlayanların satışları oldukça iyi çünkü Türkiye yeni bir pazar ve daha doyuma ulaşmamış bir sitem ve çoğu insan tarafından bilinirliği olmayan bir sistem şu anda bu işi yapanlar kazanmaya başladı.


Ayrıca XTicaret'e Ürün Sahibi olarak da kayıt olabilirsiniz yani e-kitap ve yazılım gibi, dijital ortamlarda kullanılabilecek benzer ürünleriniz varsa . XTicaret üyeliğiniz aracılığı ile yüzlerce Satış Ortağının ürününüzü satmasını sağlayabilirsiniz. Reklam, pazarlama, personel masrafları yapmadan ve daha az zaman harcayarak satış hedeflerinize daha kısa zamanda ulaşabilirsiniz.Gün geçtikçe bünyesinde bulunan ürün sayısı ve sisteme katılan satış ortaklarının sayısı artıyor. Satış ortaklarının sayısının artması ürün sahiplerinin yüzünü güldürüyor bu yüzden her geçen gün ürün kayısıda satış ortaklarının sayısıyla beraber armaya devam ediyor.


Hem XTicarete Satış Ortağı olarak hem de XTicarette Ürün Sahibi olarak gelirinizi artırabilirsiniz. 


XTicaretin sağladığı en büyük imkanlardan bir tanesi de XDükkanlardır (Detaylı bilgi),hazır satışa odaklı internet siteleri.


Üye olduktan sonra, XTicaret Kategorilerden ürün seçerek satış yapmaya veya bir ürün sahibi iseniz ürününüzü sisteme ekleyerek satışının yapılmasına başlayabilirsiniz. XTicaret üyelik işleminin ardından istediğiniz sayıda ürüne Satış Ortağı olabilirsiniz.


XTicaret.com’a üye olan satış ortakları,satışa açılan tüm ürünleri ve bu ürünlerin satış  ortaklığı komisyonlarını görebilir, ürün analizlerini inceleyebilir, ürün yorumlarını okuyabilir ve verilen tüm bilgiler sayesinde ürünler hakkında ayrıntılı ve detaylı bilgiye sahip olabilirler.


Satmaya değer buldukları ürünleri ürün linklerini kullanarak,  alıcılara tanıtır ve yönlendirme yapılır.Satışa dönüşen her ziyaret neticesinde komisyon almaya hak kazanılır.


XTicaret Üyelik İçin Tıkla





Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

1 yorum '' XTicaret İnternetin Bütün Para Kazanma Yöntemleri "

YORUM EKLE
  1. Hocam bn xticaret sayfasna girdim kayt olmak icin reklam alip satmak icn yalniz soyle biseylen karsilastim kayit ucreti bir kereye mahsus olmak uzere 20 tl istiyolar ve artk hic istemiyolarmis her reklam basnada iyi paralar veriyolar yalniz bunun guvenilirligi nekadar dogru hocam cevabiniz icin simdiden tesekkur ederim hocam..

    YanıtlaSil

Önerilen Yazı
×