Menu

Blogger Makalelerine Description Açıklama Ekleme

Para kazanma rehberi
Bu kısma makale ile ilgili kısa bir açıklama yazılır.Bu özellik ile her bir yazınız için farklı meta description(Açıklama) oluşturmanıza olanak tanıyor.

Bu sayede arama motorlarına yazınız hakkında bilgiler vermiş olursunuz.Bunu makale yazma sayfasında iken sağ tarafta bulunan Yayın ayarları kısmından Arama açıklaması kısmından yazabilirsiniz.Buraya yazılan karakter uzunluğunda bir kısıtlama olmasa da description olduğu için en fazla 160 karakter kadar yazılsa yeterlidir,fazla yazıldığında spam olabilir.


Blogger Makalelerine Description(Açıklama) Ekleme

---Yeni Blogger Makale Temel Ayarları-1

Bu özelliğin aktif olması için Blogger kumanda panalinde Ayarlar/Arama tercihleri sayfasında bulunan Meta etiketlerindeki Açıklama/Düzenle yazısına tıklayıp(resimdeki 1 ve 2),açılan yerden arama açıklamalarını etkinleştir yazısının yanında bulunan Evet sekmesi seçilmelidir ve değişiklikler kaydedilip çıkılmalıdır.Resimde 3 ve 4 kırmızı oklar.Bu işlemleri yaptıktan sonra Blogger yazı editöründe Yayın ayarları kısmında bulunan Arama açıklaması kısmı aktif olur.

---Yeni Blogger Yazı Editörünün Kullanımı-2

Blogger Makalelerine Description(Açıklama) Ekleme


---Google Adwordsun Bütün Yöntemlerini GooMass İle Öğrenin

---Goomass İle Twıtter Eğitimi

---Para Kazanmanın Yeni Adresi FaceBook Para Rehberi

Blogger Makalelerine Description(Açıklama) Ekleme


Blogger Makalelerine Description(Açıklama) Ekleme


---Blogger Makalelerde Etiket Kullanımı-3


SEO Mektebi önemli bir blok sitesi olan Blogger ın bütün özelliklerini sırayla yayınlamaya devam ediyor.Bir sonraki makalemiz Makale yazma işlemi bittikten sonra yapılacak işlemlerin sıralandığı Yazı editörü sayfasının sağ tarafında bulunan Yayın ayarları seçenekleri üzerine olacaktır.Yayın ayarlarından Tarih Ayarları üzerine olacaktır. Bunla ilgili yazı başlığımız Blogger Makale Yayınlanma Tarihini Ayarlama  üzerine olacaktır.Eksik veya yanlış bir anlatım gördüğünüz zaman lütfen yorum yazarak düzeltmeye çalışınız.

---Bütün Yönleri ile Bloktan Nasıl Para Kazanılır


Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Blogger Makalelerine Description Açıklama Ekleme "

Önerilen Yazı
×