Menu

Klout Puanının Backlinke Faydası

Para kazanma rehberi
Bu yazımızda Klout puanınızı ya da diğer bir şekli ile Klout skorunuzu nasıl yükseltebileceğinizi ve puanınızın yükselmesine bağlı olarak artacak site ziyaretçi sayısının sizlere sağlayacağı backline faydasını anlatacağım. 


 Klout algoritmasına göre nekadar sosyal,insanlarla iletişim içindeyseniz puanınız o oranda yüksek olur bunun için bütün sosyal ağlarda aktif olmak gerekir,Facebook veya Facebook sayfasyı ikisinden biri,Google +,Linkedin,YouTube,Tumblr,Blogger,Instagram, Foursquare,WordPress ve Flickr üzerindeki hesaplarınızı Klout hesabınıza bağlayarak,bu sosyal ağlardaki etkinliğinize göre puanınız artmaktadır.

Klout Puanının Backlinke Faydası

---Google Kazançları Affiliate Satış Ortaklığı

---Goomass İle Twıtter Eğitimi

Klout, sosyal medyadaki etkinliğinizi, sosyal ağlardaki etkileşimlerinize bakarak ölçümlüyor. Yüksek bir Klout puanı için farklı ve çok sayıda kişi ile iletişim halinde olmanız gerekiyor.

---Klout Puanı İle İş Bulma ve Hediye Kazanma

Twitter’da size gelen mentionlar,tweetlerinizin retweet edilme ve favorilere eklenme sayısı Klout puanınızı etkileyen faktörler arasında.
Facebook’tan Klout puanı kazanmak için etiketlenmek, yorum almak ve paylaşılmak şarttır.

Google +’ın arkadaşlarınızın sizin gönderi ve fotoğraflarınızı etiketlemesi, duvarınıza yazı yazması ve sizin gönderilerinize yorum yazması Klout puanınızı yükselten etkenlerdendir. Ayrıca gönderilerinizin +1 alması  Klout puanınızı yükseltir.

---Klout İle Sosyal Medya Puanını Ölçme

Tabi Twitter ve Facebook takipçilerini artırmak için çeşitli proğramlar ve siteler var bunlardan faydalanabilirsiniz.Google’a ‘’Twitter veya Facebook takipcisi artırma’’ yazdınızmı bulduğunuz proğramlar ve siteler ile takipçilerinizi artırarak Klout puanlarınızı artırabilirsiniz.Ama herşeyin doğalı en iyisidir bunun için hafta sonları ağırlıkta olmak üzere bol bol Twitter da ve Facebook ta paylaşımlarda bulunmanız daha kalıcı ve faydalı olur.

Yukarıda yazdıklarımızın dışında diğer sosyal ağlarınızda da ne kadar aktif olursanız,Klout puanınızda o oranda artacaktır.

Şimdi eminim ki şunu düşünüyorsunuz bukadar sosyal ağla uğraşamam,hemen bilgilendireyim bunun da internette yöntemleri mevcuttur.Nasılmı? paylaşacağınız iletiyi bir yere girerek üyesi olduğunuz bütü sosyal ağlarda o iletinin çıkması mümkündür.Google Chrome kulananlar bilirler Uzantılar kısmında Google ye eklenerek çalışan çeşitli sosyal medya birleştirme siteleri mevcuttur bunlardan birini kullanarak bütün sosyal ağlarınızı bir yerden yönetebilirsiniz.

---Para Kazanmanın Yeni Adresi FaceBook Para Rehberi

---SEO İçin En Değerli Eğitim Seti GooMass

Bütün kullandığınız iletilerinizde sitenizin linklerini mutlaka kullanmak faydalı olur,10 sosyal ağda sitenizin bir makalesini yayınladığınızı düşünün bunun size geri dönüşü mükemmel olur ,tabi ne kadar iletişim o kadar çok ziyaretçi demektir,bunun için bol bol yazın unutmayın Google de bunu istiyor.Anlattığım yöntemler hem tıklanma oranınızı hem de backlinklerinizi oldukça artıracaktır.


Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Klout Puanının Backlinke Faydası "

Önerilen Yazı
×