Menu

Blogger Makale Yayınlanma Tarihini Ayarlama

Para kazanma rehberi
Blogger ın kullanıcılarına sunduğu güzel özelliklerden bir diğeri ise makalenizin yayınlanma tarihi üzerine olan kolaylıktır.Bu özellikte iki seçenek vardır birincisi Otomatik özelliğidir bunu aktif etmenize gerek yoktur makaleniz yayınlanır yayınlanmaz ,yayınlanma tarihini ve saatini otomatik olarak kendisi belirler.


İkinci Özellik Tarih ve saati kendiniz belirliyebilirsiniz,peki bu ne avantaj sağlar önceden hazırladığınız ve taslak olarak kayıt ettiğiniz makalelerinizi belirlediğiniz tarih ve saatte yayına sunmaya yarar.

Bu önemli özellik sayesinde hiti düşük eski makalelerinizin tarihiyle oynayarak ana sayfada gösterebilirsiniz.Bu çok önemli özelliği mutlaka eski yazılarımız için kullanmalıyız.

Blogger Makale Yayınlanma Tarihini Ayarlama


---Goomass İle Twıtter Eğitimi


---Google Kazançları Affiliate Satış Ortaklığı
Blogger Makale Yayınlanma Tarihini Ayarlama


Blogger Makale Yayınlanma Tarihini AyarlamaSEO Mektebi önemli bir blok sitesi olan Blogger ın bütün özelliklerini sırayla yayınlamaya devam ediyor.Bir sonraki makalemiz Makale yazma işlemi bittikten sonra yapılacak işlemlerin sıralandığı Yazı editörü sayfasının sağ tarafında bulunan Yayın ayarları seçenekleri üzerine olacaktır.Yayın ayarlarından Bağlantı Ayarları üzerine olacaktır. Bunla ilgili yazı başlığımız Blogger Özel Makale Bağlantı Ayarları üzerine olacaktır.Eksik veya yanlış bir anlatım gördüğünüz zaman lütfen yorum yazarak düzeltmeye çalışınız.
Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Blogger Makale Yayınlanma Tarihini Ayarlama "

Önerilen Yazı
×