Menu

Google Drive - Özellikler ve Avantajları

Para kazanma rehberi
Google Drive Önemli Özellikleri
Google Drive, diğer birçok sürücülere göre daha erişilebilir ve verimli halde birçok özelliği vardır.

Gmail hesabı olan bütün kullanıcıları Google Drive bulut depolama hesabı açabilir ve veri depolamadan ücretsiz olarak 15 GB kadar yararlanabilmektedirler.


Google Drive - Özellikler ve Avantajları

---Google deposu Drive nasıl kullanılır

----Google Drive Blogger'da JavaScript Dosyaları Yayınlama

Google Drive diğer önemli özelliği de 20 farklı dosya biçimlerine kadar dosyaları tanımaktadır.Örneğin pdf,word,excel,sunum dosyaları gibi, Google Drive ile bu özel dosyaları açmak ve kullanmak için ofis veya acrobat reader gibi programları bilgisayarınıza yüklemenize gerek kalmadan kullanmanıza olanak tanır. 


---Google Drive Kullanarak Blogger'da CSS Dosyaları Yayınlama

---Yeni Google Drive Dosya Nasıl Yüklenir

Google Drive Avantajları 

Erişilebilirlik - Dosya ve klasörlerinize kolayca dünyanın her yerinden erişilebilirsiniz.Kullanıcıların yapması gereken Google Drive hesabına giriş yapıp yüklemiş olduğunu verilere veya hazırlamak istediği word,excel,sunum dosyalarını ofisten,evden ya da hareket halindeyken Google Drive verilerini kullanarak erişebilirsiniz.

Değişiklikler Anında izlenebilir canlı canlı- Bir belge üzerinde yapılan değişiklikleri anında kaydederek görmesini istediğiniz kullanıcılara anında iletebilirsiniz.Hazırladığınız elektronik tabloları anında şirket toplantısında gösterebilirsiniz toplantıya yetişemezseniz bile sadece internet yeter.

Diğer cihazlarla bağlantı - Google Drive  sürücüsüne kolayca cep telefonu, tablet ve diğer tür cihazlar üzerinden erişilebilinir.

Entegrasyon - Google Drive  Gmail,Google Docs gibi diğer Google Hizmetleri ile de açılabilir.

Güvenlik Özellikleri - Google Drive spam,kötü amaçlı yazılımların önünü kesmek için ve kendi ürünlerini güvenli tutmak için sürekli çaba içindedir. Google Drive  güvenlik alt yapısında şuan yüzlerce mühendis çalışmaktadır çünkü, Google Drive ABD de büyük firmalar şirketleri için kullanmaktadırlar.Bundan dolayı tüketiciler için güvenli platformlar sağlanmaya yönelik teknolojiler üzerinde çalışmak için yüzlerce mühendis istihdam etmektedirler.Tabi buda onlara diğer birçok sürücü sağlayıcılarından daha iyi yer sağlamaktadır.

---Google Kazançları Affiliate Satış Ortaklığı

---SEO İçin En Değerli Eğitim Seti GooMass

Belgeleri Arama Daha Kolay - Google Drive sürücüsü çok kolay bir şekilde belge ve dosyaları tarama ve arama yapan OCR (Optik Karakter Tanıma) teknolojisi kullanarak kullanıcılarına büyük kolaylık sağlamıştır.

Dosya Paylaşımı - Google Drive Sürücüsünü bilgisayarınıza yüklediğinizde otomatik olarak masaüstünüzde bir klasör oluşturur.Kullanıcıların yapması gereken bir dosyayı bir belgeyi sürükleyip Google Drive Sürücüsüne bırakarak dosyalarınızı internet ortamına taşımış olursunuz.Yüklediğiniz bu dosyaları arkadaşlarınıza ve meslektaşlarınıza veya takipçilerinize anında ulaştırabilirsiniz.

Sunduğunuz bu dosya ve belgeleri kullanıcılar görüntüleyebilir ve indirebilir.İzin verdiğiniz bir kullanıcı aynı zamanda sürücü içindeki dosyaları düzenleyebilir.


---109 GB Bedava Depolama Alanları

Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

2 yorum ''Google Drive - Özellikler ve Avantajları"

YORUM EKLE
  1. hocam çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler gerçekten çok kaliteli google drive mantığını anladım artık teşekkürler

    YanıtlaSil
  2. bence google herkeze yeter bütün özelliklerini kullandıktan sonra başka bir yerlerde başka şeyleri aramak gereksizdir,verdiğiniz bilgi gerçekten çok kaliteli teşekkürler

    YanıtlaSil

Önerilen Yazı
×