Menu

Sosyal LinkWil ve Paravan Blok

Para kazanma rehberi
Her şeyin doğalı, organiği iyi olduğu gibi alınan ve verile linklerde organik olmak her zaman iyidir.Bunun için paravan bloklar kurulmalı, yani ana sitemize link veren diğer kendi siteleriniz olmalıdır.Bunun için 5,6 adet blok sitesi kurulup bu sitelerin belli yerlere gelmesi sağlanmalıdır.

Bu siteler belli bir yere geldikten sonra ana sitenizi spam yapmadan sanki bir link bağlantısı yapar gibi ana sitenizin linklerini bağlantı metinlerinde kullanmalıyız.Bu yöntem doğal backling için oldukça önemlidir. Sürekli backling peşinde koşmaya gerek kalmaz, çünkü ipler sizin elinizde olur. Bu paravan blok yöntemini  sosyal medyada da kullanmak siteye oldukça hit sağlar. Site sahipleri ana sitelerinin sürekli ve kalıcı olarak bir yerlere gelmesini istiyorlar ise bu çalışmaları mutlaka yapmalıdırlar.

Sosyal LinkWil ve Paravan Blok

Paravan blok siteleri listesi  SEO Mektebi makalelerinde bulunmaktadır. Bunlardan 5,6 tanesinde ücretsiz paravan blok siteleri kurabilirsizniz.


Sosyal LinkWil ve Paravan Blok
Ayrıca  sosyal medya linkwill çalışması yapmak için yine SEO Mektebi yazılarından faydalanarak 5,6 Adet sosyal medya sitesine ücretsiz üye olup, bu çalışmalarınızı yürütebilirsiniz.Sitenize sürekli ziyaretçilerin gelmesini istiyorsanız mutlaka  bedava birşeyler sunun. Bunlar bedava programlar, webmaster  araçları veya kendi hazırladığınız bir e kitap olabilir.


Bitirirken arama motorları için önemli olan sitenizden başka siteler ne kadar bahseder ise ve önerilirse  siteniz bizim içinde değerli olur. Bunun için bol bol site tanıtımları yapılmalı veya paranız varsa ücretli reklamlar ile site belirli bir yere getirilebilir. Siteler için organi olan SEO her zaman işe yarar.Yayınladığınız makalelerin hedef kelimelerde birinci sayfada çıkması her webmaster için inanılmaz mutluluk verir.İyi çalışarak iyi içerik üreterek arama motorlarında mutlaka bir yerlere gelirsiniz.

Sosyal LinkWil ve Paravan Blok


Sitenizde yayınladığınız makaleler yeterli çoklukta değil ve site içi, site dışı SEO çalışmaları yapılmamış ise sitenizin hiçbir değeri olmaz. Bütün site sahiplerinin  temel  hedefi  bol  hitli bir siteye sahip olmaktır. Bunun yolu da uzunca anlattığımız yöntemlerdir.


Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Sosyal LinkWil ve Paravan Blok "

Önerilen Yazı
×