Menu

55 Adet Yüksek PageRank Forumlar

Para kazanma rehberi
55 Adet Yüksek PageRank Dofollow Forumlar Listesi,Ücretsiz olarak SEO Mektebi kullanıcılarına sunduğumuz dofollow forum yüksek PR li backlinkleri,bu forumlarda bir şeyler paylaşarak veya yorum yaparak kullanabilirsiniz.Yaptığınız paylaşımlarda veya yorumlarda konu içeriğinize uygun olarak site url adresinizi ekleyerek bedava backlink sahibi olursunuz.

Bu yüksek PR li forum backlinkler sayesinde sitenizde yayınladığınız makaleleriniz arama motorları tarafından çabuk fark edilerek indekslenir.Kaliteli bir siteden sizin sitenize gelen bir link arama motorlarının gözünden kaçmaz.Bu PR si yüksek dofollow bloglar ve forumlar aynı zamanda site trafiği yüksek olan sitelerdir,bu formlarda aktif olarak çalışılırsa sitenize çok kaliteli linkler almış olmanın yanında hedeflenmiş trafikte elde edilecektir.
Başka bir siteye link verirken kullandığımız etiketinin bir özelliği olan “rel” ile bir linke Dofollow yada Nofollow özelliği ekleyebilirsiniz.Bu özellik sayesinde arama motoru botuna bu linki takip etmesini veya etmemsini belirtmiş olursunuz.rel = “Dofollow” şeklinde belirtilen bir link referans verilen sitenin değerini yükseltirken referans veren sitenin değerini düşürmektedir.Çünkü bir sitede dışarıya olan linklerin sayısı yüksek olduğunda o sitenin değeri düşmektedir.rel = “Nofollow” özelliğini belirttiyseniz arama motorları bu linki tararken linkin gittiği siteye gitmezler.

Dofollow nedir?Dofollow kod nasıl verilr?

Dofollow kodu eklenmiş bir kelime gurubu benim sitem kefildir incelemenizde bir sakınca görmüyorum gibi anlam yüklenir ki arama motorlarıda sizin kefil olduğunuz bu siteyi hemen incelemeye alır,yaşasın gelsin backlinkler.

<a href=”http://www.seomektebi.com/” rel=”dofollow” ><b>SEO</b></a>

Nofollow nedir?Nofollow kod nasıl verilr?

Nofollow takip yok, talip etme gibi anlamlara gelmektedir. Siteye gelen arama motoru botlarına sen bu linki takip etme ben kefil değilim demek.

<a href=”http://yemektarifleriokulu.blogspot.com/” rel=”nofollow” ><b>Tıkla</b></a>

En iyi ücretsiz yüksek PR Forum Backlink listesi


          55 Adet Yüksek PageRank Forumlar

Yukarıda SEO Mektebi takipçilerine sunduğumuz 55 Adet Yüksek PageRank Forumlar lardan en az 15-20 tanesine üye olup site trafiğinizi ve indekslenme hızınızı artırabilirsiniz.Kendi sitemizde sürekli dofollow link verirsek sitemize gelen botlar o linkleri görüp sen kefil olduğun için hemen siteden çıkıp vermiş olduğunuz siteye yönelecektir. Bu yüzden çok fazla dışarıya bağlantı vermemeye çalışacağız. Aksi taktirde sitemizin indexlenmesi yavaşlar.

Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " 55 Adet Yüksek PageRank Forumlar "

Önerilen Yazı
×