Menu

Blogger Alışveriş E-Ticaret Temaları 3 Adet

Para kazanma rehberi
Çok Kaliteli Blogger Alışveriş E-Ticaret Tema 6 Adet
Bu sayfada Blogger için düzenlenmiş Blogger Alışveriş E-Ticaret temalarını şablonlarını bulabilirsiniz.Bazıları özel olarak Blogger için tasarlanmış yepyeni temalardır.Seo Mektebi’nin yayınladığı Blogger Temaları şablonlarının önizlemesi bulunmaktadır.

Html kod bilgisi olmadan sıfırdan blog açmak çok zordur bunun yerine bu hazırladığım Blogger Temalarından istediğiniz kadarını indirebilirsiniz,tabi yinede html kodlarını azıçık bilmek gerekir.Bu siteler ingilizce olduğu için kullanmakta zorlanmamak için google chrome kullanarak çevri yapabilirsiniz.İndirme işleminiz bittikten sonra sitedeki ingilizce kelimeleri tektek bulup Türkçe’ye çevirmelisiniz.

Blogger Alışveriş E-Ticaret Temaları 3 Adet

Blogger blok sitesi kurmaya yeni başlayanlar site tasarımları bitmeden makale yazmamaya özen göstermelidirler.Seo için site temasının sık sık değiştirilmesi oldukça zararlıdır.Önce size uygun temanızı bulup sonradan makale yazınız.Siteniz belli bir yere geldikten sonra temanızı asla değiştirmeyiniz,sadece ufak tefek eklemeler çıkarmalar yapınız.

Aşağıdaki SEO Mektebi yazıları Blogger Blok kurmaya yeni başlayanlara oldukça faydalı olacaktır.

---Eski ve Yeni Şekliyle Blogger Sitesi Kurmak Resimli Anlatım


---Bloğunuza Trafik Çekmenin En Önemli 20 YoluUyarı:Yeni bir şablon yüklemeden önce eski şablonunuzun yedeğini alınız.Zip olarak indireceğiniz bazı şablonların içindeki uzantısı xml olan dosyaları çıkardıktan sonra kullanınız.Blogger Alışveriş E-Ticaret Temaları 3 Adet

DEMO
http://johnyganteng-store.blogspot.com.tr/
İNDİR
https://app.box.com/s/a6owv36ff5tsdnjyhgmu

Blogger Alışveriş E-Ticaret Temaları 3 Adet

DEMO
http://johnyjoss.blogspot.com.tr/
İNDİR
https://app.box.com/s/rocnrlw17usgskk4cn6z

Blogger Alışveriş E-Ticaret Temaları 3 Adet

DEMO
http://johnygantengstore-cart.blogspot.com.tr/
İNDİR
https://app.box.com/s/dqw2qq8iy3gj1hknb2sc

Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

2 yorum ''Blogger Alışveriş E-Ticaret Temaları 3 Adet"

YORUM EKLE
  1. Değerli site yöneticisi sitenizdeki makaleleri sürekli okuyor ve takip ediyorum yazılarınızı çok özgün buluyorum.Başarılar dilerim.

    YanıtlaSil

Önerilen Yazı
×