Menu

En İyi 50 Makale Dizinleri

Para kazanma rehberi
Makale dizinleri nedir,makale dizinleri ne işe yarar,makale dizinlerine nasıl üye olunur
Aşağıda SEO Mektebi kullanıcılarına sunduğumuz 50 adet makale dizinleri ile makalelerinizin değerini ve aynı zamanda site trafiğinizi artırırsınız.Bu makale dizinlerinden 5-10 tanesinde makalelerinizi yayınlamanız yeterli olacaktır.


Makale dizinlerine üye olmak oldukça basittir,üyelik işlemleriniz bittikten sonra sitenizde yayınlamış olduğunuz makaleleri bu sitelerde yayınlıyoruz makalenin sonundaki yazar biyografisine web sitenizin linkini yerleştirebilirsiniz.Ama çoğu makale dizini,eklenilen makale içindeki linklere izin vermiyor,bu yüzden makaleniz reddedilebiliyor.
Mutlaka üye olduğunuz makale dizininin kurallarını okuyunuz,neyin kabul edilebilir olduğundan emin olduktan sonra makalelerinizi uygun kategorilerde yayınlayınız.Makale dizinlerinin nasıl link vermeye izin verdiğini en iyi anlama yöntemi daha önce yayınlanmış makaleleri bakıp bağlantıların nasıl verildiğine anlayabilirsiniz.

Yayınlayacağınız makalenin konusuna uygun kategorileri belirleyerek makalenizi yayınlayınız. 

Makale Dizinlerinde kim benim yazımı onaylar 

Makale dizinleri normal insan editörleri tarafından korunur.Bu editörler yayınlanan her makaleyi okuyarak eğer uygun içerik ve uygun kategoride ise makaleyi onaylarlar. 

Makale dizinlerinde makalem ne zaman yayınlanır 

Normal bekleme süresi bir günden iki haftaya kadar uzayabilir.Ortalama olarak bir yazı genellikle 5-7 gün içinde onaylanmaktadır. Aşağıda En iyi 50 makale dizinlerine ulaşabilirsiniz.


     En İyi 50 Makale DizinleriPara kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " En İyi 50 Makale Dizinleri "

Önerilen Yazı
×