Menu

Google Adsense Kesin Üyelik Onayı Alma Yöntemleri

Para kazanma rehberi
para kazanma zamanı gelmiştir.Bunun için dünyada en çok kullanılan reklam servisi olan Google Adsense hem sunduğu imkanlarla hem de güvenirlik açısından ödeme konusunda sıkıntı çıkarmaması açısından çok kullanılan bir reklam servisidir.
Büyük emek harcayarak oluşturduğunuz bloğunuzdan artık

Google Adsense yazdığınız içeriğe uygun reklamlar yayınlamaktadır yani içerik bazlı reklamları üye olan sitelerde yayınlamaktadır. Google Adsense kullandığı reklam yöntemi TBM(Tıklama Başına Maliyet) ile üyelerine para kazandırmaktadır.

Google Adsense para kazanmanın mantığı,Google Adsense üye olduktan sonra size verilen kodu sitenizde uygun gördüğünüz bir yere ekliyorsunuz,sitenizi ziyaret eden kişiler bu reklamlara tıklama yaparsa Google Adsense ın sitenizin değerine göre belirlediği miktarda para kazanıyorsunuz.Burada dikkat edilmesi gereken hemen sitemi kurdum çok paralar kazanayım mantığı tamamen kandırmaca ve yalandır.Siteniz hem değer hem de ziyaretçi açısından belli bir değere ulaşmayana kadar kazancınız çok çok aza olacaktır.Bunun için sitenize her gün aralıksız yazılar yazmanız gerekmektedir.

Google Adsense Kesin Üyelik Onayı Alma YöntemleriTek yapmanız gereken Google adsense sayfasından başvurmak ve üyeliğinizin onaylanmasını beklemektir.İlk onaylamadan sonra google da oluşturmuş olduğunuz reklam kodunu sayfanıza yerleştirmeniz gerekmektedir aksi taktirde 2. onayı alamazsınız. Eğer bu onayı da alırsanız google reklamlarını sitenizde görüntülenmeye başlar.

Google Adsense ile para kazanmak istiyorum ama bir sitem yok nasıl kurcam derseniz SEO Mektebi Blogger ile ilgili yazıları bloğunuzu büyütme ve SEO dostu bir site oluşturmada size oldukça faydalı ve yardımcı olacaktır.Çok önemli olan konu blok trafiğini artırmayı para kazanmadan önce düşünmenizdir.

Blok trafiğini artırmak için SEO Mektebi makalelerinden Bütün Yönleri İle Blog Tıklama Ziyaretçi Sayısını Artırma makalesi sitenizin trafiğinin artmasında çok etkili yöntemler doludur.

Google Adsense para kazanma aşamalarından en önemli olanı site tasarımını bitmeden reklam başvurusu yapmamaktır.Sürekli olarak tema ile oynamak veya tema değiştirmek Google Adsense reklamlarının siteniz için yasaklanmasına sebep olur.Sitenizin tema tasarımı bittikten ve siteniz arama motoru dostu(SEO) uygun bir site olduktan sonra,sitenizdeki makale sayınız belli bir sayıya ulaştıktan Google Adsense üye olunuz.

Google Adsense üyeliğim neden kabul edilmiyor buradaki kilit nokta sitenizdir,siteniz kaliteli özgün size ait yazıdan yoksun sürekli kopyaladığınız yazıları yazıyorsunuz,sitenizin iyi bir trafiği yok ve bol bol spam yapmış sananız tabi ki siteniz kabul edilmez Google kandıramazsınız.

Sitenizde kaliteli yazılar bulunsa,site trafiğiniz iyi durumdaysa,sıfır spam yapmışsanız ilk başvurunuzda Google Adsense başvurunuzu reddetme gibi bir durumu kalmaz ve hemen onay alırsınız.


Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Google Adsense Kesin Üyelik Onayı Alma Yöntemleri "

Önerilen Yazı
×