Menu

Bütün Detaylarıyla Microsoft OneDrive Depolama Servisi

Para kazanma rehberi
OneDrive Microsoft'un bulut dosya depolama servisi ile belge,video,fotoğraf ve diğer dosyalarını internet ortamında saklayabilir,düzenleye bilir ve yüklediğiniz dosyaları paylaşıma açarak herkesin veya istediğiniz kişilerin bu paylaşılan dosyaları görmelerini veya indirmelerini sağlayabilirsiniz.

iOS,Android ve Xbox uygulamaları sayesinde OneDrive servisinde depolanan dosyalara mobil platformlardan da kolayca ulaşmak mümkündür.

 Bütün Detaylarıyla Microsoft OneDrive Depolama Servisi

İnternet üzerinde ücretsiz ve yüksek kapasiteli depolama alanı sağlayan OneDrive,kullanıcılarına dosyalarını güvenli ve her yerden kolayca ulaşılabilecekleri şekilde yedeklenmesi için kolay bir kullanım imkanı sunuyor.

OneDrive kullanıcıları telefon,tablet veya başka bir cihazı kullandıklarında,en sevdikleri fotoğraflarına veya ihtiyaç duydukları belgelerine OneDrive ile rahat bir şekilde ulaşma imkanı tanımaktadır.

Android cihazlarda ki otomatik kamera yedekleme özelliği sayesinde OneDrive hesabınız üzerinden yüklemiş olduğunuz dosyaları tek bir bağlantı adresi yardımıyla arkadaşlarınızla paylaşabilir veya arkadaşlarınız tarafından sizinle paylaşılan dosyaları yine OneDrive hesabınız üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

OneDrive Programını Kurma ve Kullanma Teknikleri

Bulut Depolama Sitesine Aşağıdaki Adresten Ulaşabilirsiniz
https://onedrive.live.com

OneDrive yüklemek istediğiniz sizin için önemli olan tüm dosyaları,bilgisayarınız ve OneDrive hesabınız arasında senkronize etmenize olanak sağlayan program sayesinde,ihtiyacınız olan tüm dosyalara farklı cihazlar üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

OneDrive kullanıcılarına kolaylık sağlamak için geliştirdiği OneDrive proğramını basit bir kurulum işleminin ardından bilgisayarınıza kurabilirsiniz,dosya uzantısı ve boyutu ne olursa olsun istediğiniz tüm dosyalarınızı OneDrive hesabınız ile kolayca entegre etmenize olanak sağlayan program,daha sonra herhangi bir cihaz üzerinden OneDrive hesabınız üzerinde yer alan tüm dosyalara kolayca ulaşabilirsiniz.

Kurulum işleminiz bittikten sonra bilgisayarınız üzerinde yer alan diğer klasörler gibi OneDrive adında bir klasör masa üstünde oluşturan program yardımıyla yedeklemek istediğiniz tüm dosyalar için yapmanız gereken tek şey OneDrive hesabınıza aktarmak istediğiniz dosya ve klasörleri OneDrive adlı klasörün üzerine sürükleyerek bırakmaktır.

OneDrive klasörü içerisine aktaracağınız tüm dosyalar otomatik olarak OneDrive hesabınıza bağlı olan bulut dosya depolama sunucuları üzerine yüklenecek ve yükleme işlemi tamamlandıktan sonra SkyDrive hesabınızın aktif olduğu tüm cihazlar üzerinden dosyalara kolayca ulaşabileceksiniz.

Dosya boyutu ve internet hızınıza göre OneDrive üzerine yüklenecek olan dosyaların yüklenme süresi farklılıklar gösterebilir ama bilgisayarınız açık olduğu sürece yükleme işlemi tamamlanana kadar devam eder.

Sistem tepsisi üzerinde sürekli olarak aktif bir şekilde çalışan program, genel sistem performansınızı herhangi bir şekilde düşürmeden sessizce arka planda çalışmaya devam eder.

OneDrive üye olduktan sonra,OneDrive proğramını indirmek için aşağıdaki linkten istediğiniz OneDrive proğramı indirebilirsiniz.

https://onedrive.live.com/about/tr-tr/download/

 Bütün Detaylarıyla Microsoft OneDrive Depolama Servisi

OneDrive Kapasite Oranları ve OneDrive Kapasite Artırma

Microsoft OneDrive kayıt olan tüm kullanıcılara ücretsiz olarak 15 GB lık depolama alanı vermektedir.

Arkadaşlarına OneDrive tavsiyesinde bulunan kullanıcılar, davetlerini kabul eden her kişi için 500MB olmak üzere 5GB a kadar ücretsiz ek depolama alanına sahip olacaklar.

Ayrıca kamera yedekleme özelliğini kullananlara 3 GB lık ücretsiz ek depolama alanı sağlanacak.

Kullanıcıların isteklerine göre 50,100 ve 200 GB'lık depolama alanını da ücretli olarak sunmaktadır.

One Drive Kapasite Artırma Fiyatları

OneDrive kullanıcılarına sunduğu 15GB bedava alandan başka ücretli olarak aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi ücretli depolama alanları da sunmaktadır.

 Bütün Detaylarıyla Microsoft OneDrive Depolama ServisiPara kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Bütün Detaylarıyla Microsoft OneDrive Depolama Servisi "

Önerilen Yazı
×