Menu

Mega Bulut Depolama Nedir Nasıl Kullanılır

Para kazanma rehberi
Mega Bulut Depolama Sistemi 50GB bedava depolama alanını kullanıcılarına sunmaktadır.Türkçe dil desteğinin olması ve Android,IOS sistemleri için ücretsiz mobil uygulamalarının mevcut olması,kullanıcı dostu bir arayüzünün olması,veri aktarma hızının rakiplerine göre oldukça iyi olması Mega Bulut Depolama Sistemini rakiplerinden bir adım öne çıkarmaktadır.

Mega Bulut Depolama Sisteminin en önemli özelliği yüklediğiniz dosyaları şifreleme sisteminin olmasıdır.Bu şifreleme işlemini yayınlayacağınız veya yayınlamayacağınız her dosyaya uygulayabilir olmasıdır.Elinde şifrelediğiniz dosyanın şifresi olmayan belgeyi indiremez.

Mega Bulut Depolama Nedir Nasıl Kullanılır

MEGA Bulut Depolama Sistemi 30 dakika ancak 500 MB indirme veya yükleme işlemine izin vermektedir her şeyi birden yükleyemezsiniz,ücretli kısımda böyle bir sorun yoktur.Mega depolama alanının en büyük eksikliği Google Drive,Yandex Disk gibi sistemlerdeki dosya düzenleme imkanının olmamasıdır.Sadece dosya yükleyebilir ve paylaşabilir internetin olduğu her yerden her bilgisayar veya akıllı telefonlara dosyalarınızı oldukça hızlı bir şekilde indire bilirsiniz.

Bütün bulut teknolojilerinde olduğu gibi bulut depolama alanlarına önemli gördüğünüz belgelerinizi yüklemeyiniz.Bulut sistemleri maalesef şuan için yüzdeyüz güvenilir ortamlar sunamamaktadırlar.

MEGA bağlantıları paylaşma ve indirme,dosya silme,dosya yeniden adlandırma,dosya taşıma ve klasör oluşturma gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.Müziklerinizi,vidolarınızı,resimlerinizi,belgelerinizi istediğiniz her yerden hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Mega Bulut Depolama Nedir Nasıl Kullanılır

Mega Bulut Depolama Sistemine Üye Olma

Aşağıdaki linkten site sayfasını açınız,sağ üstte hesap oluştur sekmesine tıklayınız,açılan sayfadan adınızı soyadınızı,e-posta adresinizi,şifrenizi ve son olarak şifre onayını yapıp hizmet koşullarını kabul ediyorum kutusunu işaretleyiniz ve aşağıdaki kırmızı tuşa tıklayınız.

Mega Bulut Depolama Sistemi Adresi
https://mega.co.nz/

Mega Bulut Depolama Nedir Nasıl Kullanılır

Kullandığınız e-posta hesabınıza bir doğrulama kodu gelecektir bu koda tıklayarak şifreniz ile giriş yapınız.

Mega Bulut Depolama Nedir Nasıl Kullanılır

Açılan ekrandan hesap türünüzü seçiyorsunuz,ücretli seçeneklerde sunan Mega depolama alanından sunulan 50GB bedava kapasite yetmiyorsa ücretli seçeneklerden birini seçerek işlemimizi tamamlıyoruz.

Mega Bulut Depolama Nedir Nasıl Kullanılır

Artık Mega Bulut depolama alanına istediğiniz dosyayı yükleyebilirsiniz bu dosyaları internetin olduğu her ortamda indirebilirsiniz veya paylaşabilirsiniz.

Mega Bulut Depolama Nedir Nasıl Kullanılır

Mega Bulut Depolama Sistemini akıllı telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanınız.

                     Mega Bulut Depolama Nedir Nasıl Kullanılır                 Mega Bulut Depolama Nedir Nasıl Kullanılır

Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Mega Bulut Depolama Nedir Nasıl Kullanılır "

Önerilen Yazı
×