Menu

MultCloud Bulut Depo Birleştirme Programı Nedir Nasıl Üye Olunur

Para kazanma rehberi
 Bulut depolama sistemleri bu cihazların yerini almaktadır bu servislerin sağladığı olanaklar ile programlarınızı,belgelerinizi,müziklerinizi,videolarınızı ve resimlerinizi artık yanınızda taşıma gereği kalkmıştır şimdi zaman bulut zamanıdır.

Hard Disklerin,CD-R ve CD-RW lerin,DVD lerin ve USB Flash belleklerin önemi son yıllarda internet hızlarının artması ve bulut depolama servislerinin gelişmesi ile birlikte tüm bu cihazların önemi azaldı.

İnternet bağlantısının sürekli ve hızlı hale geldiği günümüzde verilere her an her yerden erişim için sabit disk veya flash disk taşımak gerekmiyor.Online depolama alanları olarak kullanılan yeni nesil depolama alanları Bulut Depolama sayesinde verilerimiz güvenli biçimde depolanabilir ve internet bağlantısı olan her ortamdan verilerinize erişilebilirsiniz.
MultCloud Bulut Depo Birleştirme Programı Nedir Nasıl Üye Olunur

Bedava kullanılan bulut depolama alanlarının kapasite sınırlamaları bulunmaktadır,genelde yapılan birkaç çeşit bulut depolama alanını aynı anda kullanmaktır,tabi bu sistemleri kullanmak için sürekli internetinizin açık olması gerekir.Şuan SEO Mektebi için kullandığım beş adet online bulut depolama sistemi bulunmaktadır,bu beş adet bulut deponun aynı anda açık olması internet hızını etkilemektedir.Bu ücretsiz bulut depolama servislerini aynı çatı altında birleştirme imkanı sunan MultCloud bulut birleştirme servisi kullandığınız tüm bulut servislerini aynı anda kullanma imkanı sunmaktadır.

MultCloud ile bulut depolama servisi hesaplarınızın hepsini tek bir yerden kontrol etmek ve MultiCloud sitesine ücretsiz kaydolarak tüm bulut hesaplarınızı tek bir siteye giriş yaparak aynı yerden yönetebilirsiniz.Ayrıca MultCloud kullanıcılarına dosyaları hesaplarınız arasında transfer etme imkanı da sunmaktadır.
MultCloud kullanıcılarına aynı bulut depolama servisinden birden fazla hesap eklemenize de izin vermektedir.Örneğin Google DriveA,Google DriveB gibi hesaplar ekleyebilirsiniz.

MultCloud ile Bağlantı Oluşturacağınız Bulut Depolama Servisleri


MultCloud Bulut Depo Birleştirme Programı Nedir Nasıl Üye Olunur

MultCloud Hesap Oluşturma

MultCloud ile tüm bulut depolama hesaplarını bir programdan yönetme için aşağıdaki adresten siteyi açınız.
https://www.multcloud.com/


MultCloud Bulut Depo Birleştirme Programı Nedir Nasıl Üye OlunurSign in butonuna tıklayınız açılan aşağıdaki sayfadan ilk kutuya email adresinizi yazınız,ikinci kutuya kullanıcı adınızı ve üçüncü kutuya şifreniz dörte şifre onayı yapıp verilen kodu boşluğa yazınız ve Create Account yazan butona basıp hesabınızı oluşturunuz.

MultCloud Bulut Depo Birleştirme Programı Nedir Nasıl Üye Olunur
Üye olduğunuz email adresine bir doğrulama kodu yollanacaktır mail adresinizdeki koda tıklayarak üyeliğinizi aktif ediniz.Eğer mail gelmezse aşağıdaki mavi butona tıklayarak mail tekrar yollayabilirsiniz.

MultCloud Bulut Depo Birleştirme Programı Nedir Nasıl Üye OlunurMaile tıkladıktan sonra işleminiz bitmiştir MultCloud üyeliğiniz aktif olmuştur,şimdi isterseniz giriş yaparak MultCloud kullanabilirsiniz.

MultCloud Bulut Depo Birleştirme Programı Nedir Nasıl Üye Olunur

Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

2 yorum ''MultCloud Bulut Depo Birleştirme Programı Nedir Nasıl Üye Olunur"

YORUM EKLE
  1. Multcloud ile bir buluttan diğer buluta transfer yaptığımızda internet paketimizi kullanır mı

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. İşlemlerinizi ağınızı kullanarak yapıyorsunuz,ağ olmadan kullanamazsınız.

      Sil

Önerilen Yazı
×