Menu

pCloud Bulut Depolama Alanı Nedir Nasıl Üye Olunur

Para kazanma rehberi
İnternet bağlantısının sürekli ve hızlı hale geldiği günümüzde verilere her an her yerden erişim için sabit disk veya flash disk taşımak gerekmiyor. Online depolama alanları olarak kullanılan yeni nesil depolama alanları Bulut Depolama sayesinde verilerimiz güvenli biçimde depolanabilir ve internet bağlantısı olan her ortamdan verilerinize erişilebilirsiniz.

Windows,Mac,Linux işletim sistemli bilgisayar,iOS, Android,BlackBerry OS,Windows Phone işletim sistemli cep telefonu ve tablet bilgisayar sahipleri pCloud sunucularına erişebiliyor.Geriye kalan bir eksik yok gibi görünüyor ve üstelik pCloud sunduğu bu programlar ücretsiz olarak kullanılmaktadır.

pCloud Bulut Depolama Alanı Nedir Nasıl Üye Olunur

Bulut depolama odaklı servislerin tümü faydalı özellikler sunuyor ve çoğu ücretsiz hizmet veriyor. Daha fazla depolama alanı isteyenler GB başına yıllık veya aylık olarak ücretler ödeyerek kapasitelerini artırabilmektedirler.

pCloud kullanımı kolay,veri yükleme hızı iyi durumda ve bedava 20GB veri depolama  alanı sunmasıyla kullanışlı bir bulut depolama servisidir.Ayrıca 10GB bedava olarak yeni kullanıcılarına sunduğu depolama alanının yanında kapasitenizi 20GB bedava depolama alanına yükseltmeniz için size çeşitli paylaşımlarda ve yüklemelerde bulunmanızı istiyor bu basit adımları yerine getirirseniz kapasiteniz bedava olarak 20GB oluyor.

pCloud üye olmak için aşağıda verdiğim linkten sayfayı açınız açılan sayfadan sağ üstte resimde kırmızı ok ile belirttiğim Regıster butonuna tıklayınız açılan sayfadan,
https://www.pcloud.com/ 

pCloud Bulut Depolama Alanı Nedir Nasıl Üye Olunur


pCloud üye olmak istediğiniz email adresinizi,ikinci kısma kullanacağınız şifrenizi,üçüncü kısımda şifre onayını ve son olarak I accept pCloud yazan yerin yanındaki kutuyu işaretleyerek en alta yeşil Regıster butonuna tıklayarak üyelik işlemini bitiriyoruz. 


pCloud üyelik için kullandığınız email adresinize bir doğrulama linki gönderecektir email adresinizden bu linke tıklayarak doğrulama işlemini yapınız ve pCloud üyelerine sunduğu 10GB bedava bulut depolama alanını kullanmaya başlayabilirsiniz.

pCloud Bulut Depolama alanı ile resimlerinizi,videolarınızı,belgelerinizi istediğiniz her yerden yönetebilir,paylaşa bilirsiniz. 

Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " pCloud Bulut Depolama Alanı Nedir Nasıl Üye Olunur "

Önerilen Yazı
×