Menu

5 Anahtar Kelime Aracını Bir Arada Kullanma

Para kazanma rehberi
Anahtar kelimeler site içi ve site dışı SEO çalışmalarında her zaman önceden planlanması gereken faktörlerin başında gelir.Siteniz için belirli anahtar kelimeleri hedef alarak makalelerinizi yazar site kod yapısını buna göre dizayn ederseniz site trafiğiniz oldukça fazlalaşacak hedefli ziyaretçilerinizin site reklamlarına tıklama oranları artacaktır.

Anahtar kelime araştırma araçları ücretli ve ücretsiz olarak pek çok çeşidi bulunmaktadır,SEO Mektebi olarak ücretsiz kaliteli olan anahtar kelime bulma araçlarından en kaliteli hizmeti sunanları kullanıcılarımıza sunmaya devam ediyoruz.Siteniz için arama motoru optimizasyonu yapabileceğiniz ve herhangi bir üyelik gerektirmeden kullanabileceğiniz çok faydalı araçlardan olan Keyword Tool Dominator anahtar kelime (keyword) aracını tanıtacağız.

5 Anahtar Kelime Aracını Bir Arada Kullanma

Anahtar Kelime Araştırma Aracı Keyword Tool Dominator Nasıl Kullanılır

Aşağıdaki anahtar kelime aracını kullanarak siteniz için en uygun anahtar kelimeleri tespit edin ve onları gerekli yerlere yerleştirin.Tabi ki burada dikkat etmeniz gereken seçtiğiniz anahtar kelimelerin sitenizin içeriğine uygunluğudur.Bu da sitenizi arama motorlarında üst basamaklara tırmandırmakla beraber sitenizin yerini sağlamlaştıracaktır.

Keywordtooldominator aslında Google verilerinden anahtar kelime önerileri alır ve birkaç farklı anahtar kelimeler temsil eden her kelime basitleştirerek kullanıcılarına sunar.Oluşturulan anahtar kelimeleri indirme imkanınız bulunmaktadır.

İsterseniz anahtar kelimelerinizi 5 adet anahtar kelime aracından tek sayfada butonlarına tıklayarak ulaşabilirsiniz.Bu beş adet anahtar kelime aracı Google,Amazon, Bing, eBay,Google Ürünleridir.

Aşağıdaki Linkten Keyword Tool Dominator Anahtar Kelime Aracına Ulaşabilirsiniz.


http://www.keywordtooldominator.com/

Sayfaya girişi yaptıktan sonra aşağıdaki gibi ekrandan 5 adet anahtar kelime aracından birine tıklıyoruz.Aramak istediğimiz anahtar kelimeyi how,money yazan yere yazıyoruz sağdaki yeşil GO butonuna tıklıyoruz sol tarafta anahtar kelimelerizim listelenmeye başlayacaktır.

5 Anahtar Kelime Aracını Bir Arada Kullanma

Keyword Tool Dominator SEO anahtar kelimesini yazarak arama yaptım aşağıdaki örnek 104 anahtar kelime listelendi,artık bunlardan istediğimi seçip yazılarımda kullana bilirim.

Clear All yazan butona tıklanınca seçtiğiniz tüm anahtar kelimeler silinecektir,Add Selected to Keyword List  butonuna tıklayınca bütün anahtar kelimeler sağ tarafa geçecektir,buradan Download Selected butonuna tıklayınca seçtiğiniz tüm anahtar kelimeler bilgisayarınıza inecektir.

5 Anahtar Kelime Aracını Bir Arada Kullanma

Bütün anahtar kelimeler çok ben sadece seçtiğim anahtar kelimeleri indirmek istiyorum diyorsanız alttaki resimdeki gibi kullanmak istemediğiniz anahtar kelimeleri seçim dışı bırakıp sağ tarafa gönderip indirme işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

5 Anahtar Kelime Aracını Bir Arada Kullanma
Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " 5 Anahtar Kelime Aracını Bir Arada Kullanma "

Önerilen Yazı
×