Menu

Bedava Anahtar Kelime Aracı Keywordtool Nasıl Kullanılır

Para kazanma rehberi
Anahtar kelime neden önemlidir,bunu açıklamanın en etkili yolu siteni ne için kurduğundur.Sitenin kuruluş amacı aynı zamanda senin anahtar kelimendir,yani SEO için bir site tasarlayıp ismini SEO Mektebi diye belirlersen senin amacın seo dur,site içeriğini buna göre tasarlarsın anahtar kelimelerinin seo olarak seçip yazılar yazarsın.

Web site sahipleri yazdıkları yazılara anahtar kelimeler belirleyerek o anahtar kelime etrafında yazıyı yazıp yayınlarlar ve bu yazılarının arama motorlarında ilk sayfalarda çıksın diye makale yazımından önce çeşitli anahtar kelime araçlarını kullanarak insanlar tarafından arama motorlarında en çok hangi kelimelerin yazıldığını araştırarak makale yazımına başlarlar.Ve muhtemeldir yazılan yazılar ilk sayfalarda yer almaktadır.

Bedava Anahtar Kelime Aracı Keywordtool Nasıl Kullanılır

Daha önce yayınladığım Anahtar Kelime ile ilgili yazılar aşağıdakilerdir size anahtar kelime bulmanızda yardımcı olacak yazıları incelemenizi öneririm.

---Ubersuggest Uzun Anahtar Kelime Araştırma

---Bedava 13 SEO Anahtar Kelime Araçları ve Kullanım Yöntemleri

---Google Anahtar Kelime Bulma Aracı Kullanımı

---SEO ile Makale Yazma Sanatı

---Blog Makale Konusu Seçme Yöntemleri

Aşağıda tanıtacağım kullanımı basit anahtar kelime aracı makalelerinizde belirleyeceğiniz hedefli anahtar kelimeler bulmanızda yardımcı olacaktır.

Bedava Anahtar Kelime Aracı Keyword Tool aşağı linkle ulaşabilirsiniz.

http://keywordtool.io

Aşağıdaki animasyonda görüldüğü gibi dört adet arama motorunu kullanarak en az 750 uzun veya kısa anahtar kelimeyi kullanıcılarına sunmaktadır.

Keyword Tool anahtar kelime araştırması yapmak için aşağıda görüldüğü gibi SEO kelimesinde arama yapıyoruz,beize yapılana aramalar sonucunda Google arama motorunda en çok kullanılan seo kelimesinde 751 kelimeyi listeliyor,YouTube en çok kullanılan 388 anahtar kelime listeleniyor.Bing en çok kullanılan 266 anahtar kelime listeleniyor.App Store en çok kullanılan 273 anahtar kelime listeleniyor.

Bedava Anahtar Kelime Aracı Keywordtool Nasıl Kullanılır

Seçtiğiniz anahtar kelimelerin tümünü indirmek için Aşağıda resimde görüldüğü gibi COPY ALL kırmızı butonuna tıklıyoruz ve boş bir word sayfasına açıp yapıştırıyoruz artık kullanıma hazır anahtar kelimelerimiz bulunmaktadır bunların içinden makalemize uygun olan anahtar kelimeyi seçip makalemizi yazıyoruz.

Bedava Anahtar Kelime Aracı Keywordtool Nasıl Kullanılır

Eğer bu kadar anahtar kelime çok işime yaramaz diyorsanız aşağıdaki resimde görüldüğü gibi işinize yarayan anahtar kelimeleri tek tek seçerek sayfanın en altında sağında bulunana COPY kırmızı butonuna tıklayıp seçtiğimiz anahtar kelimeleri kopyalıyoruz.

Bedava Anahtar Kelime Aracı Keywordtool Nasıl Kullanılır

Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Bedava Anahtar Kelime Aracı Keywordtool Nasıl Kullanılır "

Önerilen Yazı
×