Menu

Kaliteli 2015 Blogger Magazin Haber Teması

Para kazanma rehberi
Kaliteli ve ücretsiz google blogger şablonları,her ihtiyaca uygun benzersiz ilham verici tasarımlar blogger tasarımcıları tarafından sürekli olarak geliştirilmektedir.Blogger şablonları üstün kaliteli,detayları fazla,güzel düzeni olan ve zengin özellikli tasarım seçenekleri ile oldukça kullanışlı SEO dostu şablonlardır.

Haber,magazin ve moda siteleri için iyi tasarlanmış blogger şablonun,rastgele yazılan son yazılar,popüler yazılar oldukça şık görünümlü kullanıcı dostu yapısı bulunmaktadır.

Aşağıdaki blogger teması yüksek çözünürlüklü görünüme sahip,mobil duyarlı blogger şablonu üç sütun halinde tasarlanmış,kullanışlı üst navigasyon menüsü,sosyal medya paylaşım simgesi,kategorilere göre oluşmuş widgetlerden oluşmuştur.

Kaliteli 2015 Blogger Magazin Haber Teması

 Demo butonuna basarak temanın demosunu inceleyebilirsiniz,ayrıca indirme butonu ile zip olarak dosyayı indirebilirsiniz,indirme dosyasında gerekli kurulum dosyası bulunmaktadır .xml uzantıda olan dosyayı açarak kodları blogger kod sayfanıza yapıştırınız.Yükleme işlemini yapmadan eski temanızın yedeğini almayı unutmayınız.

Kaliteli 2015 Blogger Magazin Haber Teması


DEMO

http://deco-pbtz.blogspot.com.tr/

İNDİR

https://yadi.sk/d/debzGcqGdfgMi


Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

1 yorum ''Kaliteli 2015 Blogger Magazin Haber Teması"

YORUM EKLE
  1. gerçekten çok kaliteli çok işime yarayacak bu tema,tşk hocam sizi sürekli takip ediyorum

    YanıtlaSil

Önerilen Yazı
×