Menu

Twitter Kullanıcı Engelleme ve Sessize Al

Para kazanma rehberi
Tıklanma oranları son yıllarda oldukça artan ve yayınladığınız 140 karakter ile derdinizi anlattığınız popüler sosyal medya sitesi Twitter her gün yeni özellikler ile kullanıcılarına daha kullanışlı ve güvenilir bir ağ sunmaktadır.Twitter üyelerinin sadece yazmalarını istiyor bu yazılarınız ile kimseleri rahatsız etmeden gereksiz yere Retweet özelliğini kullanma ve takip edilen kişilerin sayfalarında ilgisiz rahatsız edici yayınlarda bulunanlara karşı kullanıcı engelleme ve sessize alma özelliği ile sizi rahatsız eden kullanıcıları engelleme imkanını kullanıcılarına sunmaktadır.

Twitter Kullanıcı Engelleme ve Sessize Al

Twitter Kullanıcı Engelleme

Twitter kullanıcılarını rahatsız eden kullanıcılara karşı önlem almak için,üyelerine kişileri engelleme imkanı vermektedir,ayrıca bu kişileri twittera bildirerek hesaplarının komple kapanmasına olanak tanıyarak güvenliğe önem vermektedir.Twitter kullanıcı engellemeyi nasıl yapılacağını aşağıdaki resimde görüldüğü gibi Daha fazla üç nokta tıklandığında açılan menüden Engelle veya bildir seçeneğini seçiyoruz.

Ayrıca SEO Mektebi yazıları olan aşağıdaki yazılar,Twitter yeni kullanmaya başlayanlara oldukça yardımcı olacaktır.

Twitter Tüm Profil Sayfası AyarlarıTwitter Kullanıcı Engelleme ve Sessize Al

Açılan aşağıdaki sayfada iki seçenek bulunmaktadır,birincisi sadece sizi rahatsız eden kullanıcının engellenmesini istiyorsanız seçim yapınız,yok eğer bu kişi beni çok rahatsız ediyor Twitter buna ceza versin diyorsanız ikinci seçeneğide seçerek Twittera bu kişiyi incele talimatı veriyorsunuz,Twitter bu kişinin attığı tweetleri inceleyerek ceza verilmesi gereken bir durum varsa hesabı askıya almaktadır.

Twitter Kullanıcı Engelleme yaptığınızda seçtiğiniz kişi,twitter hesabınızı takip edemez,twitter hesabınızı listesine ekleyemez,profil resminizi göremez ve bu hesaptaki bahsetmeler size görünmez bence bu kadar güvenlik yeterlidir.Ama engellediğiniz kişi yeni hesap açıp tekrar aynı rahatsızlığı verirse o zaman bildirimde bulunun.

Twitter Kullanıcı Engelleme ve Sessize Al


Engellediğiniz kişilere engellediğine dair bir bildirim gitmeyecek ancak profilinizi ziyaret ettiklerinde sizi takip edemediklerini göreceklerdir.Bir hesabı istemeden engellerseniz yine aynı menüleri kullanarak engeli kaldırma seçeneğini kullanabilirsiniz.

Twitter Sustur Sessize Al

Twitter sessize al özelliği ile takip ettiğiniz kişiler arasından,istediğiniz kişiyi seçip onu sessize alabileceksiniz,bu özellik ile sessizleşen kişinin attığı tweetler size görünmeyecektir.

Twitter da Sessize Almak istediğiniz kişinin Daha fazla üç nokta kısmına tıklandığında açılan menüden @....adlı kişiyi sessize al ile yapılmaktadır.

Twitter Kullanıcı Engelleme ve Sessize Al

Twitter akış sayfamızda gereksiz beğenmediğimiz insanların Retweet leri ile oluşan akışları engellemek için ve istenmeyen hesapları tamamen susturmak için sessize alma özelliğini kullanarak bu kişilerin bilgilerinin twitter akış sayfamızda görünmesini engelliyoruz.Sessizleşen bu kişiler sizi takip etmeye devam edeceklerdir haberleri olmadan,bu kişiler sizi retweet ettiğinde veya mention’ladığında, uyarılar sekmenizde yayımlanacak ve bu kişiler size doğrudan mesaj da atabilecektir.

Sessize aldığınız kişileri tekrar nasıl aktif edebilirim derseniz,Twitter ayarlar sayfanızdan aşağıdaki resimdeki gibi,sol tarafta bulunan menülerden Sessize alınan hesaplar tıklayarak açılan pencereden sessize aldığımız kişiler görünecektir,bunlardan aktif etmek istediğimiz kişinin dişli çark butonuna basarak açılan menüden sesini aç kısmını seçerek o kişiyi aktif edersiniz

Twitter Kullanıcı Engelleme ve Sessize Al

Twitter Hesabını Askıdan Kurtarma

Twitter Bedava Retweet Favori Arttırma Doğal Yöntemleri

Twitter'da Takip Ettiklerini Doğal Olarak Silme

Yeni Twitter Sözlüğü

Blogger Twitter Zaman Akışını Ekleme Yöntemi

Twitter Takipçilerinizi Arttırmak İçin 8 Adım

Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Twitter Kullanıcı Engelleme ve Sessize Al "

Önerilen Yazı
×