Menu

Blogger Magazin Siteleri İçin Harika Tema

Para kazanma rehberi
Blogger için düzenlenmiş binlerce tema içinden nasıl bir Blogger teması kullanmalıyım derseniz aşağıda her derde deva tema tamamen sizin bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.Aşağıdaki Blogger Kişisel Temanın demosuda bulunmaktadır.

Bu Blogger şablonu güzel düzeni olan,kaliteli,detayları fazla ve zengin özellikli tasarım seçenekleri ile oldukça kullanışlı SEO dostu şablonlardır.

Blogger Magazin Siteleri İçin Harika Tema

Yeni Blogger lara SEO Mektebi olarak tavsiyemiz,site tasarımları bitmeden makale yazmamaya özen göstermelidirler.Seo için site temasının sık sık değiştirilmesi oldukça zararlıdır.Önce size uygun temanızı bulup sonradan makale yazınız.Siteniz belli bir yere geldikten sonra temanızı asla değiştirmeyiniz,sadece ufak tefek eklemeler çıkarmalar yapınız.

Aşağıdaki blogger teması yüksek çözünürlüklü görünüme sahip,mobil duyarlı blogger şablonu üç sütun halinde tasarlanmış,kullanışlı üst navigasyon menüsü,sosyal medya paylaşım simgesi,kategorilere göre oluşmuş widgetlerden oluşmuştur.


Aşağıdaki SEO Mektebi yazıları Blogger Blok kurmaya yeni başlayanlara oldukça faydalı olacaktır.

---Blogger Yazıları 165 adet

---Google den Para Nasıl Kazanılır


Blogger Magazin Siteleri İçin Harika Tema


Uyarı:Yeni bir şablon yüklemeden önce eski şablonunuzun yedeğini alınız.Zip olarak indireceğiniz bazı şablonların içindeki uzantısı xml olan dosyaları çıkardıktan sonra kullanınız.               
          


Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Blogger Magazin Siteleri İçin Harika Tema "

Önerilen Yazı
×