Menu

Twitter Follower Takipçi ve Following Takip Et Nedir

Para kazanma rehberi
Twitter Follower Takipçi ve Following Takip Et Nedir
Twitter ın en önemli özelliği takipçi sayısını artırmaktır eğer attığınız tiwittlerin takipçisi çok azsa tiwitlerinizin bir önemi yoktur demektir,etkileşim yoksa sadece yazarsınız.Özellikle seo cular için  önemli bir konu,twitter takipçi sayısını nasıl artırılacağı ile ilgili konulardır.

Twitter da Google sıralama algoritması çok önemli bir rol oynadığı resmi bir şekilde kabul edilmiştir.İnternet siteniz çok güçlü twitter takipçileri tarafından tweet alırsa,seo olarak yüksek sıralama sonuçlarını görmek mümkündür.

Kelime anlamı takipçi olan Follower Twitter hesabınızdan paylaştıklarınızı ve yazdıklarınızı takip eden kişilerdir.Örneğin yeni çıkan bir cep telefonu hakkında son gelişmeleri resmi Twitter hesabınızdan duyurursanız o cep telefonunu merak edenler mutlaka sizi takip edecek ve follower olacaklardır.

İnsanların sizi takip etmelerini yani Follower olmasını istiyorsanız mutlaka ilginç paylaşımlar yapmalısınız.Sizin paylaşımlarınızı okumaktan zevk almalılar ve bir sonraki paylaşımınızı beklemeliler. Bu sayede sizi takip edecek follower olacaklardır.Takipçi artırmanın kısa yolu şuan çok kullanılmakta olan beni takip edeni takip ederim yöntemidir.

Twitter Follower Takipçi ve Following Takip Et Nedir


Birilerini takip anlamına gelen Following ile başkalarının paylaşımları ilginizi çekerse o kişiyi takip etmek için kişini twitter adresini takip etme işlemidir.Biri sizi takip ediyorsa bütün mesajlarınızı görebilir.Siz birini takip ediyorsanız yine aynı şekilde sizin ekranınızda yazdığı bütün mesajlar görünecektir.

 Following yapmaktan vazgeçmek için yine aynı yöntemi uygulamalısınız. Takip etmeyi bırak diyerek kişiyi takipten vazgeçebilirsiniz.

Twitter hesabınız ile ilgili gerekli bilgileri ve  istatistikleri almak istiyorsanız buraya bakabilirsiniz. http://twittercounter.com/

Friend or Follow sitesi ile Twitter’da sizin takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyen kişileri tespit edebileceğiniz bir araçtır. http://www.friendorfollow.com/ 

Ayrıca twitter hesabınız ile ilgili özellikle followers/ follow ile ilgili düzenlemeler yapabilirsiniz. http://contax.io/

Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Twitter Follower Takipçi ve Following Takip Et Nedir "

Önerilen Yazı
×