Menu

Blogger Youtube Video İzleme Teması İndir

Para kazanma rehberi
Blogger kullanıcılarına sunduğu temaları düzenlemek ve hatasız bir tema haline getirmek oldukça fazla zaman alacaktır.Ülkemizde henüz blogger teması tasarlayıp satan bir site bulamadım,genelde kopyalanan temalar üzerinde birkaç oynama yapılarak satışlar yapılmaktadır.

Bu bedava blogger teması içinden CSS kod yapısı olan ve JavaScript mümkünse hiç kullanılmamış SEO kalitesi iyi mobil dostu temadır.Bu temayla fazla uğraşmadan yazılarınızı yayınlamaya başlarsınız.

Blogger Youtube Video İzleme Teması İndir

Bu temalar ingilizce olduğu için kullanmakta zorlanmamak için google chrome kullanarak çevri yapabilirsiniz.İndirme işleminiz bittikten sonra sitedeki İngilizce kelimeleri tek tek bulup Türkçe’ye çevirmelisiniz.

Unutmayın site tasarımınız bitmeden yazılar yazmayın sık sık tema değiştiren siteler arama motorlarında spam olarak algılanır.Aynı zamanda blogger tarafından da ceza alırsınız.


Aşağıda Blogger Youtube Video İzleme Teması indir butonuna basarak indiriniz.Ayrıca SEO Mektebi nin Blogger temaları ile ilgili diğer temalarınada aşağıdaki adresten inceleyiniz.

SEO Mektebi Blogger Temaları.


Blogger Youtube Video İzleme Teması İndir
 

Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Blogger Youtube Video İzleme Teması İndir "

Önerilen Yazı
×