Menu

Binance Çok Önemli Güvenlik Uygulaması 2018

Para kazanma rehberi
Eposta adresi ve şifreniz ile siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan profil ekranından iki adımlı doğrulama özelliğini aktif hale getirmeniz gereklidir.

Binance Çok Önemli Güvenlik Uygulaması
Binance hesabını gerçek bir insanın oluşturduğunu kanıtlayabilmek için ilk girişinizde binance sizden telefon yada Google Authenticator uygulaması ile hesabınıza erişim yapmanızı ister. Telefonla onaylama sadece çinde geçerli olduğu için Google Authenticator (2FA doğrulaması ) ile doğrulama seçeneğini seçtikten sonra.

Google Play veya Apple Store üzerinde
Google Authenticator uygulamasını indiriyoruz.Google Authenticator uygulamasını telefona indirip kullanmak daha güvenli olacaktır.

Siteye ilk giriş yaptıktan sonra karşınıza kendi profil sayfanız gelecektir. Bu sayfada şifre değişikliği ve hesap doğrulama işlemlerini yapabilirsiniz. İki adımlı doğrulama özelliğini aktif hale getirmek için sağ taraftaki Google Auth butonuna basmanız gerekiyor. Binance.com’un size vereceği QR kodunu telefonunuzla okutup çıkan 6 rakamlı kodu girdikten sonra iki adımlı doğrulamayı aktifleştirmiş olacaksınız.

Detaylı anlatım için aşağıdaki yazıyı da inceleyebilirsiniz.
Binance Çok Önemli Güvenlik Uygulaması

Bundan sonra her giriş ekranında bu doğrulama kodunu girmeniz gerekiyor. Doğrulama kodu sürekli değişmektedir,siteye her girişinizde mutlaka uygulamayı Google Authenticator açıp yeni kodu yazmalısınız.

Binance Çok Önemli Güvenlik UygulamasıPara kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Binance Çok Önemli Güvenlik Uygulaması 2018 "

Önerilen Yazı
×