Menu

Binance Para Yatırma Deposit Adresi Alma 2018

Para kazanma rehberi
Binance.com yatırımcılara sağladığı kolaylıklar ve imkanlar ile her geçen gün popülitesi artmaktadır.En önemli özelliği eğer bir miktar BNB sürekli hesabınızda tutarsanız %50 komisyonla alış satış işlemlerinin yapılmasıdır.

Binance Para Yatırma Deposit Adresi Alma 2018

Binance crypto para borsasında işlem yapabilmek için öncelikle geçerli kriptopara çeşitlerinden biri ile siteye crypto para aktarması yapmalısınız.Türkiye deki crypto para borsalarından işlem yaparakda crypto para gönderebilirsiniz.Yerli crypto para borsaları olan Paribu,BTCTürk,Koinim gibi yerli firmalarda hesap açarak Binance crypto para borsasına aktarma yapabilirsiniz.Ayrıca yerli borsalardan sadece BTC değil ethereum, litecoin veya bitcoin cash satın alıp binance aktarabileceğiniz gibi farklı borsalardaki bakiyelerinizi de buraya aktarabilirsiniz.

Kriptopara aktarımları için göndereceğiniz crypto paranın cüzdan adresi olması yeterlidir.Şimdi bu adresi nededen alabileceğimizi ve crypto para aktarma işleminin nasıl yapılacağını resimli olarak anlatacağım.


Binance.com buradan giriş yapıp hesabınızı açtıktan sonra,üst menüden aşağıda görüldüğü Funds bölümüne geliyoruz. Açılan menüden Deposits Withdrawals'a tıklıyoruz,bu kısım çesitli crypto paralara ait cüzdan adreslerinin bulunduğu sayfadır.Buradan istediğiniz kripto para için cüzdan adresi alabilirsiniz.Genelde BTC cüzdanı kullanıldığı için bende anlatmayı Btc cüzdan üzerinden yapacağım.

Binance Para Yatırma Deposit Adresi Alma 2018


Deposits Withdrawals tkladığınızda aşağıdaki sayfa açılır.Burada solda bulunan arama kutusuna BTC yazdığınızda size ait olan BTC cüzdan adresiniz görünecektir.Bu sayfadan istediğiniz Binance crypto para borsasında olan crypto paralardan biri ilede crypto para transferi yapabilirsiniz.Bunun için cüzdan oluşturmak istediğiniz coin alanında “Deposit” butonuna tıklayıp sol tarafta gördüğünüz adresi alıp crypto para taransferini gerçekleştirebilirsiniz.


Binance Para Yatırma Deposit Adresi Alma 2018Binance Para Yatırma Deposit Adresi Alma 2018


Yapacağınız son işlem ise Binance crypto para borsasından kopyaladığınız bu adrese,crypto parayı göndereceğiniz diğer adresinize gidip para transferini gerçekleşitirmektir.Bu adresi yazarak farklı borsadan veya cüzdandan gönderdiğiniz kriptoparalar 10-20 dakika ile 1 gün içinde hesabınıza geçecektir.

İsterseniz Binance crypto para borsasında üst menüden Funds -History menüsünden hesabınıza gelen ve giden para durumunu izleyebilirsiniz.


Para kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Binance Para Yatırma Deposit Adresi Alma 2018 "

Önerilen Yazı
×