Menu

Binance Üye Olma Ve Komisyon Düşürme Yöntemi 2018

Para kazanma rehberi
Kullanışlı özellikleri ile Bitcoin ve alt coin borsası olan Binance düşük komisyon kesme özelliği ile de diğer borsalara farkatmaktadır.Yeni çıkan alt coinler şu aşamada binance borsasında işleme alınmaktadır.Bu durum binance borsasına ve yatırımcılara çok büyük imkanlar sağlamaktadır.Aşırı derecede yükselmemiş ve gelecek vadeden bir coin oldukça yüksek karlar bırakmaktadır.
Binance Üye Olma Ve Komisyon Düşürme Yöntemi

Binance.com sitesine tıkladıktan sonra sitenin sağ üst bölümündeki “Register” ifadesine tıklayarak üyelik işlemlerine başlıyoruz. 

Binance Üye Olma Ve Komisyon Düşürme Yöntemi

“Email” bölümüne E-posta adresimizi, “Password” bölümüne şifremizi ve “Confirm Password” bölümüne şifrenin tekrarını ve Referral ID kısmına,üyelik sistemi referans ile çalıştığı için benim üyelik Referral ID kodumu ( 11585536 ) yazmanız gerekir.Eğer Binance.com yazısına önceden tıkladıysanız otomatik olarak zaten aşağıdaki resimdeki gibi referans kodu eklenmiş olur.Ayrıca yazmanıza gerek kalmaz.
Şifrenizin en az sekiz karaterden oluşması ve en az bir harfin büyük yazılması gerekmektedir.

‘’I agree to Binance's Terms Of Use ‘’ yazan yerdeki kutucuğu işaretleyerek altta renkli sekme olan Register tıklayıp üyeliğinizi başlatmış olursunuz.
Binance Üye Olma Ve Komisyon Düşürme Yöntemi

Bu aşamayı tamamladıktan sonra bir doğrulama ekranı açılır.Yapboz parçasını sürüklemeniz ve uygun yerde bırakmanız doğrulamayı başarılı geçmeniz için yeterli.

Binance Üye Olma Ve Komisyon Düşürme Yöntemi

Mail adresinize gelen doğrulama linkine tıklayarak hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz.

Binance Üye Olma Ve Komisyon Düşürme Yöntemi


Binance İşlem Komisyonunu Düşürme Yöntemi

Sadece Binance borsasına özel bu yöntemle alış ve satış komisyonunuzu % 50 düşürerek işlem yapabilirsiniz.Bütün borsalarda alım satım işlemi yaptığınızda küçük bir miktar komisyon ödenir.Normal şartlarda binance komisyon oranı % 0.1 dir. 

Binance borsasının kendi kriptopara birimi olan BNB kullanmanız durumunda. Binance, komisyonları BNB ile ödemeyi aktif hale getirdiğinizde % 0.1 yerine % 0.05 oranında komisyon alır.Bunun için bakiyenizde bir miktar BNB olmak zorundadır.Yaptığınız işlemin % 0.05 lik ücretinin BNB karşılığı bakiyenizden düşer.Örneğin ben sürekli olarak 10 BNB hesabımda bulundururum.

İlk üye olduğunuzda komisyonları BNB ile düşme özelliği aktiftir.Bu özellik % 0.1 komisyon ödememek için sürekli açık olmalıdır.

Binance Üye Olma Ve Komisyon Düşürme YöntemiPara kazanma rehberi
Sonraki Yazılar
« Prev Post
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Binance Üye Olma Ve Komisyon Düşürme Yöntemi 2018 "

Önerilen Yazı
×