Menu

Kucoin BTC Borsasına Para Yatırma 2018

Para kazanma rehberi
Üyelik onay süreci oldukça kısa olan KUCOİN borsası BİNANCE borsasında sonra oldukça popüler olma yolunda ilerlemektedir.Kucoin borsasının en büyük avntajı kazancını üyeleri ile paylaşıyor olması yani kazançtan üyelerine bonus veriyor olmasıdır.

Kucoin borsasına para göndermeyi Türk borsalarından BTC olarak yapabilmekteyiz.Henüz ülkemizden Türk lirası veya dolar göndermemiz mümkün değil.

Kucoin BTC Borsasına Para Yatırma 2018

Kucoin kripto para borsasında BTC,ETH,ETC,LTC,XRP gibi kripto paralar üzerinden yapılan işlemlere ek olarak bu borsada bazı coinler Kucoin (KCS) üzerinden de işlem görür.Yeni açılan borsalar birbirini taklit edip hafif değişiklikler ile her gün yenileri açılmaktadır.Kucoin şuan en kaliteli kripto para borsası olan Binance borsasını kendine örnek almaktadır.

Kucoin (KCS) kripto para borsası günlük aldığı komisyon tutarının %50’sini elinde Kucoin (KCS) tutan kullanıcılara dağıtıyor.Yani sadece hesabınızda bir miktar KCS kripto parası tutarak borsanın kârına ortak oluyorsunuz.

Aşağıda ayrıntılı bir şekilde anlatacağım Kucoin kripto para borsasına para yani BTC gönderme işlemi ile sizlerde kripto dünyasına adım atmış olacaksınız.

Daha önce yazdığım Kucoin ile ilgili benzer yazılar oldukça işinize yarayacaktır.Kucoin üyelik işlemini yukarıdaki yazıları inceleyerek yaptıktan sonra sisteme Buradan giriş yapılır.Açılan aşağıdaki sayfadan Assets yazan yazıya tıklanır.

Kucoin BTC Borsasına Para Yatırma 2018

Açılan aşağıdaki sayfadan “Deposit” bağlantısına tıklıyorsunuz.Kırmızı ile işaretlediğim kısımdan istediğimiz kripto parayı seçip cüzdan adresinizi alabilirsiniz.Doğru adresi seçtiğinize emin olun.

Kucoin BTC Borsasına Para Yatırma 2018

Kopyaladığınız cüzdan adresini parayı göndereceğiniz borsaya giderek yapıştırıyorsunuz.Para gönderme işlemlerini artık diğer borsadan takip ediyorsunuz.Eğer para hesabınıza aktarılırsa giriş sayfanızda ne kadar BTC niz olduğunu görürsünüz.

Kripto para borsalarına para gönderme para çekme işlemlerinde güvenlik önemlidir.Yapılması gereken cüzdan adresinizi kopyalayıp para göndereceğiniz borsaya yapıştırdıktan sonra karakterleri tek tek kontrol etmektir,yani kopyaladığınız cüzdan adresi yapıştırılan cüzdan adresi ile aynımı bu kontrol yapıldıktan sonra onay işlemi yapılmalıdır,bu çok önemlidir.

Para kazanma rehberi
Yazılar Bitti...
Önceki Yazılar
Next Post »

Henüz Yorum Yapılmamış " Kucoin BTC Borsasına Para Yatırma 2018 "

Önerilen Yazı
×